Wpis z mikrobloga

Oficjalne cośtam:

@Captaii, Chciałabym zadać Ci pytanie. Publicznie, żeby każdy zobaczył odpowiedź (lub Twój brak odwagi w udzieleniu odpowiedzi). Skąd miałeś moje zdjęcie?

Powtarzam post, bo wcześniej był widoczny tylko na moim i Twoim profilu.
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Captaii: Pochwal sie swoimi danymi cwaniaczku, co? Niechetny jestes? No patrz.
Nie czarnolistuje cie smieciu bo bede ci uprzykrzac zycie tu na mirko bo taki element trzeba z tej spolecznosci eliminowac.
  • Odpowiedz
@Golomp: Wrzucil zdjecie bez pozwolenia i nawet nie wiadomo skad wzial, stalker na milion procent.
Do tego wypisuje creepy rzeczy bo zamiast spac albo "żyć" to szuka na mirko kobiet do wirtualnych przytulasow i jara sie tym jak dziecko.
Nie zdziwilbym sie gdyby sobie do tego trzepal ze Mysterii mu dala wirtualnego "przytulasa".
  • Odpowiedz
@loczyn: wyguglowałem sobie z ciekawości nick yoreciv i jest kilka serwisów, z których mógł mieć foto, najpewniej z deviantarta ale tam już wszystko poukrywane ;) jak się ma wszędzie taki sam nick to nie trudno o stalkowanie.
  • Odpowiedz
@yoreciv: jesteś na 100% pewna? jest możliwość, że od kogoś je dostał? no bo że włamał się na Twojego kompa i sobie znalazł to raczej niemożliwe ;)
  • Odpowiedz
O k---a xD
Wykopki które robią zdjęcie ludziom w autobusach, wrzucają na mirko i się z nich śmieją pouczają o naruszeniu czyjejś prywatności. Dobre, dobre 9/10

@Captaii: Elo, gdzie mogę się zapoznać z materiałem dowodowym(czytaj zdjęciem)?
  • Odpowiedz
@Dolan: Hmm... Było kiedyś na fb (w zdjęciach niepublicznych), ale kilka miesięcy temu. Plus tam ono było trochę inaczej ucięte niż to, które wrzucił.
  • Odpowiedz