Wpis z mikrobloga

nigdy nie zrozumiem podludzi którzy wolą obejrzeć sobie odcinek ulubionego serialu na jakimś serwisie online z gównojakością zamiast ściągnąć i obejrzeć jak człowiek :| #seriale #oswiadczenie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sony_Toprano: nie żeby coś, ale kodi + wtyczka genesis + integracja z trakt.tv i nie trzeba ske bawic w sciaganie, kodeki, napisy. I tak, streamuje tez w hd. Podludź pozdrawia xD
  • Odpowiedz
@Sony_Toprano: Ja byłem taki głupi, do czasu kiedy to zobaczyłem jak w-------e ogląda się "House of Cards" w wysokiej jakości. Od tamtej pory szukam na necie jak najlepszej bo nie chce mi się ściągać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dodatkowo, nie musza ci kompa zabierac, pozew idzie na wlasciciela lacza, z ktorego sie laczyles.


@miki4ever: znaczy się jak np. wydawca jakiegoś filmu zauważy, że oglądałem online ten film (np. na cda czy zalukaj) to pismo przedsądowe albo pozew idzie do providera mojego łącza internetowego (np. Vectra) czy to dostawcy internetu po stronie serwera, z którego to oglądam?
  • Odpowiedz
@pedros92: Trzeba mieć dobre torrenty :)

Nie słyszałem o ani jednym przypadku żeby bagiety zagarnęły komuś komputer gdy normalnie korzysta(ł) z zatoki. Z tego co słyszałem to tylko za polskie treści można dostać wezwanie.


@Wiedmolol: Na TPB też są szpiedzy wertujący adresy IP. Kiedyś dostaliśmy do firmy jakieś gównopismo, żeby zaprzestać udostępniania jakiegoś gówna bla bla bla bo będzie bla bla bla (mieliśmy seedboxa i jeden kolega nieogar wrzucił tam
  • Odpowiedz