Wpis z mikrobloga

@nocnica:

Według informacji podawanych przez zainteresowaną, orzeczono nieważność zawarcia małżeństwa w sądzie biskupim


Cejroski jest #!$%@? w kwestiach religijnych ona pewnie chcial w d*pe a on jej nie da i stad rozwod xD

Po slubie sie ma pewne przywileje wspolny majatek itd. I nie ma patologi w postaci konkubinatu ^^
@Nemrod: Świetny przyklad orający katolicką logikę (a raczej jej brak) w sprawie małżenstw :D zabawne, że często podają go zatwardziali katolicy bez świadomości, że wyśmiewają przy okazji brak logiki w nauczaniu KK.

Przecież tyle mówi się, że trzeba się pobierać z najwyższą odpowiedzialnością i rozumem, a słowo i przysięga dana Bogu jest nieodwracalna i ważna do końca życia, zerwanie ich to grzech śmiertelny i infantylność. Nie ma zmiłuj, najwyżej przecież można
@julbo: jeden z wywiadów:

– „Niemąż”? Co to znaczy? Nie mieliście ślubu?

Beata Pawlikowska: To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało. To nie był dobry związek. Nie lubiliśmy się, nie byliśmy przyjaciółmi.
Poza tym, on najprawdopodobniej nie ma nowej żony więc nawet gdyby nie miał unieważnionego ślubu to wszystko byłoby legitnie.

Także lewacka logika i "nie znam się to się wypowiem" w całej okazałości.

@nakamikado: Ma nową żonę. Tyle w temacie "nie znam się a się wypowiem"
@marcin-: napisałem "najprawdopodobniej" bo znam plotki o Najfeld. Wiem też, że ich ślub jest mało prawdopodobny bo Cejrowski sam pomieszkiwał 2 lata na swoim ranczu w Arizonie więc to przeczy doniesieniom o tym, że jest żonaty.
Z resztą o czym my rozmawiamy jak jedynym dowodem jest "informator" pudelka.
@Shainefer: Tak wierutna bzdura a wiesz co sie o wojciechowskiej gada na zapleczu? Ze sie bedzie szurać ze wszystkim co ma fiuta. Myślisz, że to wyssane z palca opowiaski? Wierz mi, że nie.