Wpis z mikrobloga

#bekazgrubasow #oswiadczenie #takaprawda #motywacja

Można wymyślić setki wymówek, albo zacząć nad sobą pracować. Najgorsze #!$%@?ństwo tego świata, to wmówienie ludziom, że mają "zaakceptować siebie". Jasne, nie ma nad czym się użalać jeśli nie możemy czegoś zmienić, ale cała reszta powinna być zmieniana na lepsze. Żal mi ludzi, którzy chcą aby akceptować słabości zamiast je przezwyciężać i wstyd mi za tych, którzy doradzają to innym, zamiast powiedzieć "jest ciężko, ale możesz to zmienić".

Tu macie przykład ewolucji z 1/10 do co najmniej kilka oczek w górę. Można? jasne że tak. Tylko trzeba ruszyć dupę. To samo tyczy się każdej jednej dziedziny życia. Chociażby wieczne narzekanie "chciałbym mieć firmę, ale to i tamto" - gówno prawda. Przejdź się po ulicy - jak idę to się dziwie jakim cudem 90% biznesów się kręci robiąc takie gówno - jak oni mogą to ty też. Trzeba po prostu ruszyć dupę i spróbować.
Pobierz
źródło: comment_iGg663vgGydVCRNPUQoEfUAEyrQnGWe1.jpg
  • 30
@Stekso: Jestem calkowicie przekonany że to ta sama osoba. Cięzko ci to uwierzyc bo twój mózg nie może zaakceptowac tego że taki pasztet stał się całkiem hot laską.

koleżanka też się tak zmieniła i była dużo lepsza od tych co nigdy pasztetem nie były bo ona wiedziała jak to być odrzuconą i nie chcianą i jej chłopak serio wygrał życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam. i trochę
@Limitless: Ludzie mogą zaprzeczać sami sobie ile chcą ale prawda jest jedna. Bycie grubym to świadomy wybór i świadome kalectwo. Lenistwo + głupota = Bycie śmiesznym grubasem. Potem nawet jak ktoś ma dobrą prace, jest inteligenty itp. ale jest grubą świnią to ciężko go uważać za jakiś autorytet albo przykład lub wogóle stawiać go w pozytywnym świetle bo z założenia inteligenty człowiek nie szkodzi sobie samemu i nie wybiera świadomie kalectwa.
@karolzzr: mam wysokiego przystojnego faceta ;) to ze jest przystojny zdarzało mi sie slyszec od kumpel, wiec to nie tylko moje zdanie. Spelnia moje oczekiwania, co wiecej - w zyciu liczy się dla mnie wiecej niz ladna buzia, wiec nawet jakbym poznała kogos kto by mi sie wizualnie bardziej podobal to nie oznacza, ze uznalabym go za lepszy material na partnera zyciowego. Naprawde, uroda to nie wszystko.