Wpis z mikrobloga

Życie na studbazie potrafi być szalone. Najpierw przez durną prezentację do zrobienia na sam koniec semestru blokuje mi się możliwość pouczenia się kilka dni wcześniej na pewne zaliczenie, a potem okazuje się że zajęcia z tymi prezentacjami się nie odbędą(!!!) bez żadnego powiadomienia wcześniej.

Wracam #!$%@?, odpalam DEFCON 4 i przez 3h we wczorajszy wieczór i dziś 5,5h #!$%@? materiał, czytam i robię notatki, zero mirko, fejbuków i innych czasospalaczy. Przeleciałem przez podstawowe zagadnienia, brakuje jednak czasu na powtórzenie i utrwalenie tego co sobie spisałem. Trochę zrezygnowany, bo poprawkowe zaliczenie może być ciężko upchnąć w czasie tej sesji, idę na przystanek z myślą powtarzania po drodze.

Podjeżdża autobus, w środku spotykam gościa z grupy, siadam i razem przeglądamy te notatki. W pewnym momencie pytam go o jakąś rzecz co nie mogłem skapować i mnie trochę zastanawiała. Wysiadamy, idziemy do budynku, przed salą ludzie kokoszą się, niektórzy jeszcze kują, ja panika dosyć mocno.

Jako że zostało jeszcze 10 minut oddalam się poza zasięg szczebioczących dziewczyn i zaczynam kuć na pamięć randomowe podpunkty z kartek. Czas jednak nieubłaganie się kończy, poprzednia grupa wychodzi, my na ich miejsce. Usadzam tyłek, zostawiam długopis i czekam aż prowadzący wyświetli pytania na rzutniku (nowoczesność, wow). Okazują się całkiem znośne, ale czasu niewiele, a system oceniania bardzo specyficzny.
Koniec końców napisałem w zasadzie wszystko, a jednym z pytań było właśnie to, o co zapytałem towarzysza w autobusie. Ledwo zdążyłem przeczytać materiały, nie wykułem prawie nic, a mam realną szansę na 4.0 :D

Wnioski:
1. Nigdy się nie poddawaj
2. Miej farta xD

#studbaza #wygryw #szalonezycie #studenty #sesja #zycienakrawedzi #zarazotwierampiwo #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Sepang - Życie na studbazie potrafi być szalone. Najpierw przez durną prezentację do ...

źródło: comment_XcqmNUcuADCb5l1vyBO00QV5DImUYukq.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: dodam jeszcze, że ucząc się słuchałem sobie płyt ATB i Underworld, gdzie trafiły się utwory o jakże sympatycznych tytułach "Better Give Up" oraz "Two Months Off" XD XD XD
  • Odpowiedz