Wpis z mikrobloga

@el3m: jeśli jesteś hipsterem przesiadującym w starbucks albo wstyd ci w korpo wyjąć coś z androidem to jak najbardziej. Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to proponuję kupić prawdziwego smartfona na androidzie ot chociażby coś od hongmi np. redrice, mi2, czy nowsze a resztę kasy zainwestować w ryż chociażby.
@fenomenalnie_miotam: nikt przecież o 5.5'' nie mówił. Sam mam 4.7'' i jest to dobry rozmiar. 4.5-5'' to optymalny rozmiar do przeglądania neta, oglądania czegoś czy używania aplikacji wygodnie. Nawet ten wasz apple się ogarnął, że te malutkie telefoniki dla dziewczynek, to trochę za mało jak na te czasy. Zresztą tu też się nie popisał apple, bo upakował 4.7'' w ip6 tak jak nexus 4.95'', bez zbędnych ramek.
@prawilny_kawalerzysta:

jeśli jesteś hipsterem przesiadującym w starbucks albo wstyd ci w korpo wyjąć coś z androidem to jak najbardziej. Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to proponuję kupić prawdziwego smartfona na androidzie ot chociażby coś od hongmi np. redrice, mi2, czy nowsze a resztę kasy zainwestować w ryż chociażby.


Ja #!$%@?... xD #czarnolisto

@boguchstein:

Zresztą, temu co pyta raczej nie chodzi o sensowne argumenty, bo tagując applefanboy, nie sądzę by miało to