Wpis z mikrobloga

KORWiN. Nazwa ewidentnie pod konkretny cel. Powstaje pytanie. Na czym mozna bylo wiecej zyskac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na ustaleniu nazwy KORWiN, ktora robi jednoznaczne skojarzenie i nakierowaniu wyborcow ale zarazem straceniu szansy na przylaczenie pewnych ludzi i srodowisk?

czy

Na ustaleniu ogolnikowej nazwy jak np Partia Wolności czy Wolność i Nadzieja i nie straceniu tej szansy?

Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze czesc ludzi (mowie o tych, ktorzy do teraz nie byli z Korwinem) nie bedzie chciala w to wchodzic pod takim szyldem a pod innym mozliwe, ze tak.

inb4 partia przez to, ze jest rok wyborczy przyjela taka nazwe bo nie ma czasu a pozniej zmieni na samo Wolnośc i Nadzieja.

#2zdrajcy #korwin #4konserwy #polityka #wipler
  • 9
  • Odpowiedz
@albatros777:
Nikt kto nie chce wchodzić do partii z Korwinem, nie wejdzie do niej, obojętnie jaką będzie nazwa.
Przypominam tutaj historie pewnego selfie Wiplera które musiało zostać usunięte.
  • Odpowiedz
@Askyn:
O Leszka Możdżera, który zapozował do selfie z Wiplerem, a potem kazał je usunąć z fb.
Jak widać ludzie boją się nawet selfie, a co dopiero przynależności do tej samej partii.
  • Odpowiedz
@albatros777: Według mnie jest to jasny przekaz dla wyborców gdzie jest JKM a gdzie go nie ma. (KORWIN a KNP) Chodzi pewnie o to żeby wyborcy nie głosowali na KNP jako na partie JKMa.
Ta partia która przed wyborami parlamentarnymi będzie się lepiej pokazywała i wyglądała w sondażach ma szanse przyciągnąć osoby niezdecydowane między KNP a KORWINem jako na tę partię która ma większe szanse na przekroczenie 5%. Ten sam argument
  • Odpowiedz
@erbo: Racja, zapomniałem
@SerRageALot: @CinoFCJ: Nie przewidzimy jak się masy zachowają, niektórzy nie lubią Korwina, a dla odmiany moja matka mi powiedziała (już jakiś czas temu) że na niego zagłosuje (na Korwina, a nie na KNP).
  • Odpowiedz