Wpis z mikrobloga

Mam tak beznadziejnie beznadziejną rodzinę, że aż mi się płakać chce.
Wszyscy od zawsze są ze sobą skłóceni. Każdy na każdego patrzy wilkiem.
Dziś się dowiedziałam, że kochany braciszek poszedł do babci kilka miesięcy temu i wyprosił (w tajemnicy przede mną) przepisanie mieszkania na siebie. Szkołę ledwo skończył, ale kombinować umie jak mało kto.

Moim marzeniem od małej szczylki było posiadanie kochającej się i wspierającej rodziny, ale widać to nigdy nie będzie realne.

#zalesie #smutek #rodzina #gorzkiezale #patologia


W nosie mam kasę i ewentualne spadki. Jest mi kolejny raz cholernie przykro i wstyd z powodu mojej rodziny.
  • 24
  • Odpowiedz
@Amelie: > Moim marzeniem od małej szczylki było posiadanie kochającej się i wspierającej rodziny, ale widać to nigdy nie będzie realne.

załóż swoją
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nadrill: nie mamy ze sobą kontaktu praktycznie od zawsze, ten typ rodzeństwa które nigdy nie chciało mieć ze sobą nic wspólnego. Nawet z dzieciństwa pamiętam tylko ze mnie ciągle bił.
@ihaha: właśnie do takiego doszłam dziś wniosku po prawie godzinnym poplakiwaniu... Ze założę swoją rodzinę i jej się będę trzymać najmocniej.

@Milosz1964: powoli dochodzę do podobnego założenia, choć zawsze byłam tym spoiwem łączącym obie rodziny (teściów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ave2: tak? A w którym miejscu to wyczytales? Najbardziej prawdopodobne było to ze spadek dostałby córki, nie wnuki.
Szkoda, że z całego tego wpisu nie znalazłeś żalu nad tym jak bardzo chciałabym mieć normalna rodzinę, a znalazłeś pragnienie forsy. :l
  • Odpowiedz
@Amelie: Zapewne chodziło mu o twoje podejście do tej sytuacji. Nawiasem nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u mnie w rodzinie szczególnie jezeli chodzi o jakiś głupi domek. Ja jezeli bym miał brata nie mającego własnego domu to tym bardziej bym się cieszył ze taki otrzymał.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kedzior_: ale co złego jest w moim podejściu? Bardziej boli mnie fakt ze w ogóle mi o tym nie powiedział, niż to ze to zrobił. Nie jestem typem osoby bijącej się o spadki, klotliwej i mieszajacej w różnych sprawach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kedzior_: on ma mieszkanie, niedawno kupił. A dodatkową wypłatę na z kradzieży różnych fantow w firmie w której pracuje... Na mnie by nawet nie splunał jakbym leżała głodna w kałuży...
  • Odpowiedz