Wpis z mikrobloga

@mamut_ok: Nie widzę niczego szczególnie godnego uwagi. Vieira dostał kartkę za sam zamiar kopnięcia Holendra. Można się zastanawiać czy słuszną czy nie. Ale Van Nistelrooy odkoczył i specjalnie nie udawał, że dostał, że go boli. Dzisiejsze gwiazdy po takiej akcji przez pół godziny leżałyby na murawie i zerkały kątem okiem, czy można już wstać.
  • Odpowiedz
@mamut_ok: Wręcz powiedziałbym, że jeśli ktoś tu się zachowuje nieodpowiednio, to piłkarze Arsenalu, którzy jak dzicz rzucili się na Holendra po końcowym gwizdku.
  • Odpowiedz
@mamut_ok: brakuje mi dzisiaj takich emocji na boisku, takich zawodników, którzy czują przywiązanie do klubu, takich z charakterem. Można ich wymieniać wielu: Giggs, Scholes, Vieira, Puyol, Xavi, Terry, Totti, Buffon, Casillas, Gattuso i wielu wielu innych. Obecnie zawodnicy są jak najemnicy i nie czują żadnej więzi z klubem. Wystarczy spojrzeć na takie City czy PSG, gdzie piłkarze szukają tylko kasy, a gadają, że ten klub to ich marzenie od X lat
  • Odpowiedz
@mamut_ok: Tak, był faul. Ale nic, co moim zdaniem warte jest jakiegoś rozpamiętywania. Widziałem tysiące gorszych fauli, których albo sędzia nie widział, albo nie dawał kartek, albo podejmował inne nieracjonalne decyzje.
  • Odpowiedz
@mamut_ok: a ja uważam, że Vieira zagrał dużo bardziej nie fair. Sam zamiar kopnięcia powinien skutkować czerwoną bezpośrednią a takie wejścia jak RvN są w każdym meczu, po prostu Vieira nie skoczył do piłki stąd wyglądało to jak jakiś nadludzki atak.
  • Odpowiedz
@rooger: ale na pewno zdecydowanie mniej, niż wtedy. Wystarczy spojrzeć np. na reprezentację Włoch sprzed 10 lat, a teraz. Po za De Rossim to nie wiem kogo mógłbym z jajem wymienić, a wtedy? Totti, Gattuso, Materazzi, Cannavaro, Nesta i jeszcze pewnie kilku innych mógłbym wymienić. Nawet Argentyna czy też Brazylia miały swoich zadziorów.
  • Odpowiedz
@ilopan33: Może dlatego Altetico odnosi takie sukcesy. Wszyscy skupieni na pięknej grze, a oni jako jedyni otwarcie nie boją się kopać po kostkach, prowokować, faulować. Dużo na tym wygrywają.
  • Odpowiedz