Wpis z mikrobloga

Mirki help bo ja już nie.
Od początku grudnia ni #!$%@? nie mogę grać w CSa bo mi fps spadły z 90-120 do 30-60 (trochę już poprawiłem że jest 60-90). Nie wiem co to się #!$%@?ło w VOLVO ale Gaben po ryju powinien dostać.
Robiłem wszystko. Spójność, reinstall, format, nowy dysk(SSD) i nic, gra dalej nie chodzi jak wcześniej. Nie da się grać :( Napisałem do supportu i mnie olali -.- Co robić?


#csgo
  • 21
  • Odpowiedz
@droperix10: Spadki tylko w CSie, inne gry działają normalnie.
@Goglez: Niby tak ale te spadki są tak drastyczne że momentalnie o 30fps skacze i nie da się płynnie grać.
@Zakarin: HD 7770, Athlon 64 x2 7750 (2x2,7Ghz), 4GB RAM, Corsair VS450, Kingston V300(SSD), Windows 7
  • Odpowiedz
@Quenas: Ustal fps_max 60 i mów czy są skoki. Monitor masz 60Hz więc powyżej 60 i tak Ci nie wyświetli, a być może ograniczy skoki więc paradoksalnie na mniejszej liczbie fps będziesz miał płynniejszą grę.
  • Odpowiedz
@Goglez CS jest dość specyficzną grą i 60fps to o wiele za mało żeby grało się płynnie i nasze reakcje były odpowiednie. Potrzeba minimum 2x tyle.
  • Odpowiedz
@bacteria: Robiłem to wszystko, zmieniałem sterowniki od grafy, i wszystkie możliwe ustawienia w grze. Wszystko przez patch który wyszedł na początku grudnia.
  • Odpowiedz
@Quenas: mam między 60 a 100 i mam szeryfa z aspiracjami na orła więc da się grać, gra jest niegrywalna dopiero jak ma się mniej niż 60fps. Podaj swoje komendy startowe.
  • Odpowiedz
@ThePr0: -threads 2 +fpsmax 999 -nosplash -novid -+clupdaterate 128 +clcmdrate 128 +clinterp 0 +clinterpratio 1 +rate 128000 +cl_cmdrate 128 -high
  • Odpowiedz
@Quenas: +matvignetteenable 0 -novid -processheap -steam -freq 120 -novid -threads 4 -dx9 -nod3d9ex +cl_forcepreload 1 -high -noaafonts -nojoy dorzuć te których nie masz i dorzuć screena z ustawień wideo
  • Odpowiedz
@ThePr0: @ktoosiu: Musiałem zmienić żeby Screena zrobić, normalnie mam FullScreen i 1680x1050 (jak na pulpicie). A co do zmiany rozdziałki to to nic nie daje bo moja karta spokojnie daje rade na tej rozdzielczości, gdybym miał słabszą to pewnie by pomogło.
  • Odpowiedz