Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, wręcz #bojowkaandroid ale nexus spadł i kolega pozyczył mi na próbe Nokie Lumie 735. Niema opcji znowu używać androida. Teraz przynajmniej wiem czym jest płynny system i wytrzymała bateria:)

#!$%@?ć brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Oficjanie sam mianuje się członkiem grupy #bojowkawindowsphone

#windowsphone >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> #android
d.....a - Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, w...

źródło: comment_AEEuaDCyAVpJpjmgLKdRfrTg7AQs8rYh.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@xylorinn: Tak zrobiłem i dogadałem się z koleżka od którego pożyczyłem te lumie ze jak mi typ zwróci kasę to od niego weznw te co mam teraz,bo on dostał iPhone. Tak wiec mam juz swój telefon w ręku:)))
  • Odpowiedz
Android niby fajna rzecz, ale uprawnienia aplikacji to jest kibel, byle guano chce mieć dostęp do wszystkiego. A tak na marginesie antek dobrze działają tylko na topowych modelach.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzika_kaczka_bez_dzioba: też byłem zdecydowany na Nokie 735, ale jak zobaczyłem, że nie ma tak prostych apek jak Ginger czy chociaż Jak Dojade to sobie odpuscilem. Szkoda, że ten WP tak jeszcze raczkuje. Na iOS mnie nie stać, więc będzie trzeba dalej z tym dziadowskim Androidem się męczyć...
  • Odpowiedz
@hub3r7: Weź się ogarnij. Miałeś w ręce WP i patrzyłeś jak działa apka? Nie? To przestań bredzić. Też miałem obawy przed zakupem (2 miesiące temu), ale miałem dość Androida, więc kupiłem i nie narzekam naprawdę. Jakdojadę działa bez problemów, choć brakuje szybkiej zmiany kierunku podróży i tyle co zauważyłem.
Opinie o WP są najczęściej z 2013 roku, wiem, bo dużo tego wertowałem, więc są mocno przestarzałe.
  • Odpowiedz
@MalyMikolaj: Zdejmij klapkę z oczu i przeczytaj jeszcze raz co miałem do powiedzenia. Narzekałem na WP tylko i wyłącznie z perspektywy Jak Dojadę. Więc niech dewocja nie blokuje Twojej zdolności analizy. A opinie nie są z 2013 tylko sprzed kilku dni... Poza tym nie czarujmy się, mimo, że nie lubię Androida i chciałem wręcz na siłę przejść na WP to funkcjonalność popularnych aplikacji pozostawia sporo do życzenia.
  • Odpowiedz