Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, wręcz #bojowkaandroid ale nexus spadł i kolega pozyczył mi na próbe Nokie Lumie 735. Niema opcji znowu używać androida. Teraz przynajmniej wiem czym jest płynny system i wytrzymała bateria:)

#!$%@?ć brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Oficjanie sam mianuje się członkiem grupy #bojowkawindowsphone

#windowsphone >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> #android
d.....a - Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, w...

źródło: comment_AEEuaDCyAVpJpjmgLKdRfrTg7AQs8rYh.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • 4
@kfasu: zawołał tag android to odpisalem
Uzywalem linii 925 przez dwa tygodnie
I jakoś nie wspominam dobrze tego systemu, telefon może dobry ale system to pustka
Miałem ta 735 w ręce parę razy i wydala mi się strasznie plastikowa, nie wiem nie bronie androida ze tez producenci produkują to niższa półkę z gorszych materiałów ale tanie linie są strasznie plastikowe i system nadal nie powala.
A to ze
@dzika_kaczka_bez_dzioba: powołuje
  • Odpowiedz
@anonim1133: albo masz inne pojęcie płynności albo klamiesz. Zakladam 1.
Mam na pulpicie dwa rzędy ikon plus na resztę wolnego miejsca widget google now. Pochodzi trochę po wykopie aplikacja mobilna i nacisnij przycisk home. Masz pokaz lagow.
Android 5 ma problem z wyciekami pamięci chrome potrafi się sam się zamknąć , yt. Google przyznało się do problemu. Poprawia to dopiero w następnej wersji.
Nexus 5 to fajny telefon ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@nofink: no spoko, ale srednio mi sie widzi gra na 4,5 calowym telefonie w to. Zreszta po co pisac ze cos jest jak jeszcze nie wyszlo?
  • Odpowiedz
@techno_jamochlon: Wiem to domena androida, ze na wszystko platne i nie platne mozna sciagnac .apk ;p, napewno musi sie bardzo przyjemnie grac, zreszta to taki troche szczyt piractwa - piracic darmowa gre.
  • Odpowiedz