Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, wręcz #bojowkaandroid ale nexus spadł i kolega pozyczył mi na próbe Nokie Lumie 735. Niema opcji znowu używać androida. Teraz przynajmniej wiem czym jest płynny system i wytrzymała bateria:)

#!$%@?ć brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Oficjanie sam mianuje się członkiem grupy #bojowkawindowsphone

#windowsphone >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> #android
d.....a - Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, w...

źródło: comment_AEEuaDCyAVpJpjmgLKdRfrTg7AQs8rYh.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@kfasu: @dzika_kaczka_bez_dzioba:
Akurat miałem Lumie 925 przez miesiąc, sprzedałem. Do dzwonienia, SMS i fotek telefon cudo, ale już np. do nawigowania słabizna (a to dla mnie baardzo ważne)! Bateria przy nawigacji w samochodzie spadała nawet gdy telefon był ładowany z gniazdka zapalniczki, do tego grzał się niemiłosiernie.

W sumie i tak wkrótce znów będę miał Lumie (635) bo służbową dostanę. I będę musiał zasuwać z dwoma smartfonami po
  • Odpowiedz
@anonim1133: bawiłem się jakiś czas temu nexusem w saturnie i chodził szybko ale klatkowanie było widać, może Ty tego nie zauważasz ale ja przyzwyczaiłem się do Lumii która ma wysoko postawioną poprzeczkę.
  • Odpowiedz
@macentos: ja przejechałem pół Europy na nawigacji w Lumii i nie uważam aby była słaba. Za to znajomy drugim samochodem od połowy trasy jechał tylko za mną bo mu zaczęło sygica w połowie drogi wywalać bez powodu.
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: Miałem w ręku rózne lumie, ajfony i nie widzę różnicy, a tym bardziej żadnego klatkowania. Może ewentualnie jestem półślepy - brawo ja, mogę cieszyć się doskonałym systemem i nie wymyślać niestworzonych problemów ;P
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: N5 jest stosunkowo nie drogi biorąc pod uwagę możliwości, bebechy, i cenę porównywalnych urządzeń na rynku. Bądź co bądź to dość wysoka półka, przeciętnie takie telefony kosztuja więcej niż N5. Choć nie są to małe pieniądze, fakt.
  • Odpowiedz
@sivy83: z tym ze juz odpowiadalem na takie argumenty, swietnie sie musi grać na 5 calowym ekranie w cos nieprzystosowanego do niego :). Ale wiadomo niektorzy lubia na pc emulowac 3ds-a. A byle jak to mozna przez teamviewera na wszystkim odpalic
  • Odpowiedz