Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, wręcz #bojowkaandroid ale nexus spadł i kolega pozyczył mi na próbe Nokie Lumie 735. Niema opcji znowu używać androida. Teraz przynajmniej wiem czym jest płynny system i wytrzymała bateria:)

#!$%@?ć brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Oficjanie sam mianuje się członkiem grupy #bojowkawindowsphone

#windowsphone >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> #android
d.....a - Prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu. Byłem bardzo za androidem, w...

źródło: comment_AEEuaDCyAVpJpjmgLKdRfrTg7AQs8rYh.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
telefon był ładowany z gniazdka zapalniczki, do tego grzał się niemiłosiernie.


@macentos: Proponuję przyjrzeć się ładowarce, bo może mieć 450 - 500 mA i w takim przypadku bateria może lecieć w dół. Zaopatrzyłem się w 1A ładowarkę i telefon podczas nawigowania się ładuje bez problemu.

I raczej normalne, że telefon się grzeje podczas stałego używania GPS'a i często połączenia 3G.
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Hehe jak zwykle gównoburza i bóldupy wykopków, że ktoś jest zadowolony z czegoś czego sami nie mają. Nie rozumiem tego głupiego fanatyzmu i oddania jednej firmie. Zakompleksiona banda ( )
Miałem androida, mam Lumie 735 obecnie i jestem zadowolony, więc piątka ;)
  • Odpowiedz
@BaRi: Czy ty masz rozum i godność człowieka? Na 4,8 cala spokojnie wszystko można przeczytać, zobaczyć itp. Mając średnie palce nie zaliczałem missclicków. Cud wygody to to nie jest, ale w życiu nie zdecydowałbym się na telefon podstawowy mający 6" lub więcej.
  • Odpowiedz
@kaskaderMike:
No mnie też nie wadziło bardzo (L925), ale wiesz - taki lekki niesmak. Ja mam w aucie szufladkę, taką, że jak ustawię na niej pionowo telefon to plecami opiera się o kratkę nawiewu i tym sposobem mogłem ten telefon chłodzić.
  • Odpowiedz
@xDrope: jjuz mi sie niechce tysiac razy pisac tego samego, zajebiscie to grajcie sobie w heartstone nawet na smartwatchu, jak ktos ma male palce. Ja zostane przy 27calowym monitorze.
  • Odpowiedz
@xDrope: a po co mam go nosic? gram w domu bo w komunikacji miejskiej tak zajebiscie trzesie ze i tak na tak malym ekranie bym nie pogral. Do podrozy mam konsolke i ksiazki
  • Odpowiedz
#!$%@?ć brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Np. Hearthstone czy jakiegoś gównianego World of Tanks: Blitz


@techno_jamochlon: nawet nie wiem co to za gównogry xD Dorośniesz to przestanie cie to jarać ;p
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba:

brak masy aplikacji których i tak nikt nie używa

Chyba, że używasz. Np dla mnie podstawą jest aplikacja do audiobooków. Na WP aplikacja za 6,5zł nie ma tylu funkcji, co moja darmowa na androida. Jeśli i tak nie korzystasz z aplikacji to w takim razie nie wykorzystujesz smartfona w pełni, jak tylko dzwonienie, smsy, gps, internet.
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: ja z nexusa przesiadłem się na lumie 630 i ciągle sobie chwale ten tel 87 euro mp3 po 4-5h dziennie w pracy, net włączony, gps i głośnik bluetooth przez pare godzin i bateria śmiga po 3-4 dni, netflix działa, większość apek, które używałem na androidzie są lub są zamienniki, aparatu nie używałem, ani na nexusie ani tu wiec tel idealny dla mnie. A co do nexus5 pękł mi ekran
k.....n - @dzikakaczkabez_dzioba: ja z nexusa przesiadłem się na lumie 630 i ciągle s...

źródło: comment_Bwfplf0wYwlj1ih2SM4i16GRRZWdW3Z9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Niestety mam dla Ciebie złą informację. Kupiłeś telefon bez gwarancji producenta. A dokładnie kupiłeś telefon na fakturę VAT marża, bądź jak wybierzesz opcję z paragonem to z PTU 0%. Dokument taki nie jest akceptowany przez większość serwisów i producentów. Jeżeli coś się zepsuje to będziesz miał wyłącznie opcję reklamacji jako niezgodność towaru z umową u sprzedawcy.
http://www.spidersweb.pl/2012/10/faktura-vat-marza-nie-dziekuje.html
  • Odpowiedz