Wpis z mikrobloga

Stoję przy wpłatomacie. Wpłacam pieniądze na konto i czuję jak bije jakieś takie ciepłe powietrze od tyłu. Obracam się a tam pies. Ale to jaki! OLBRZYM! Nigdy takiego wielkiego nie widziałem. Stoję nieruchomo i tylko mówię w myślach: "ja #!$%@? on nawet nie ma kagańca. Oddawaj bankomacie moją kartę #!$%@? i #!$%@? w podskokach." I tak stoję, a babcia staje przy drugim bankomacie i wkładając kartę mówi: "no REKSIO pilnuj Panci jak wypłaca pieniążki." I siadł sobie między nami. Jak bankomat oddał mi kartę to uciekłem w podskokach do samochodu. Na dowód zdjęcie. Bałem się przy nim robić zdjęcie, bo jeszcze by mi zjadł telefon razem z ręką. Teraz tak patrze na to zdjęcie, to pies siedząc mógłby spokojnie wpisać PIN na klawiaturze :D:D #psy ##!$%@? #wroclaw
k.....1 - Stoję przy wpłatomacie. Wpłacam pieniądze na konto i czuję jak bije jakieś ...

źródło: comment_isg4R3it94ByxG9eh1LBc4TaMJ33eAVG.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
a to prawda że jest agresywny? jak sobie z nim radzisz?

@lazer: Co do agresji psów to są to tylko predyspozycje. Absolutnie nie ma tak, że jakieś agresywne rasy jak pitbull czy amstaff, albo cokolwiek innego były agresywne "bo tak". Po prostu takie osobniki zdarzają się częściej i należy bardziej się pilnować, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć taką "przylepę" i "misia" który kocha wszystkich.
W moim bloku były
  • Odpowiedz