Wpis z mikrobloga

@radziol: Każdy z nas jest taką wyrocznią i do tego służą plusy przy wpisach i ewentualnie możliwość odpowiedzi jak ktoś chronicznie nie rozumie, że to nie jest miejsce na jego wpisy.

@Kajoj: Już kiedyś pisałeś, aby przestać spamować tag. Nie wiem czy to był apel do mnie, czy po prostu upływ Twoich myśli w losowym miejscu. Ale ponownie proszę o odpowiedź na pytanie:
Do czego służy tag #mirkokosmos, mi
@ryo1987: tak, dodałem to kiedyś gdzieś w czeluściach #mirkokosmos jako komentarz.

Chodzi o to, że aktualna treść tagu znacząco odbiega do tego co było kiedyś (tak... kiedyś = historia, nawet jeżeli było to kilka dni temu)... Merytorycznie zrobiła się dupa.
@Kajoj: Tag stał sie ofiarą własnego sukcesu. Sam w nim piszę i staram się jakiś poziom utrzymywać (chociaż, o zgrozo, zależy to ode mnie pośrednio).
Same wpisy @Eestel też nie wystrczą jako źródło wszelkiej dyskusji. Czasami warto przeczytać 10 wpisów nieciekawych, żeby trafić na jeden ciekawy.
Ja ze swojej strony mogę obiecać, że spróbuję zmieniać swoje wpisy, aby prowadziły do dyskusji i pogłębiania widzy o kosmosie w ogóle. ( ͡°