Wpis z mikrobloga

@Nie_znany: onetech.pl - jest już tam moja recenzja dwóch głośniczków BT. Ogólnie mój dorobek jest nieco większy - wcześniej pisałem na niszowym portalu TechON, często na forum mp3store i benchmarku. Planuje wspiąć się nieco wyżej, ale nie wiążę dziennikarstwa ze swoją przyszłością. To tylko taki dodatek do kieszonkowego.
@iDaft: ok, napisz tez kiedys art wbijajac zatruta strzale w dupe operatorom na temat ich metod traktowania klientow np ze po 4 latach lojalnosci przedluzajac umowe mamy gorsze albo chociaz takie same warunki co typ co dopiero przyjdzie podpisac nowa umowe
Jako dodatek do recenzji planuje też robić krótkie materiały video prezentujące poszczególne możliwości urządzenia - tutaj próbka z Xperią Z2, bo akurat przyszła do mnie wraz ze smartwatchem.

Co myślicie?
@iDaft: EzCast M2, taki dongle do streamowania obrazu z androida/windowsa/apple. Nie jest drogi, wydaje sie byc bardzo uzyteczny, a w polskim internecie prozno szukac rzetelnego testu urzadzenia.
@RidgeForrester: To już trzeba się samemu targować, wiadomo że sieci traktują wszystkich klientów jak idiotów i wyciskają jak najwięcej kasy, no ale taki jest rynek. Jak powiesz im parę razy, że przechodzisz do innej sieci/rezygnujesz z umowy, to będą starali się zatrzymać Cię oferując coraz lepsze warunki.
@mr_onion: Mam w tym parę lat stażu, mimo młodego wieku przesłuchałem w swoim życiu naprawdę dużo modeli - od Grado (prywatnie posiadam) przez Ultrasone, wyższe Denony, Beyerdynamic, NAD, Hifimany, ATH itp. Jednak jestem wyznawcą zasady, że to sprzęt gra, a nie kable.
@mr_onion: Nie no, jakiś miedziak od Forzy (nie wiem, czy kojarzysz) do takich He-5Le nie jest zły, jednak nie popadajmy w paranoję. Nie pakuję się w domowe klocki, bo to jest już moim zdaniem temat, gdzie więcej się gada, niż słucha.
@iDaft: jeśli pozwolisz, nie rób najazdów przez minutę, chyba że chcesz na początek coś mówić, nie wiem omówić bebechy czy coś takiego. Dwa tych białych napisów nie widać za dobrze, jak pokazujesz coś na telefonie zmień ujęcie żeby kamerka była nad telefonem nie tak pod kątem i staraj się może wyeliminować zbędne otoczenie, znaczy jak nagrywałeś tv to podejdź bliżej niego, żeby nie było widać na około, chcesz pokazać jak najlepiej
@iDaft: Ja myślę odwrotnie, "audiofile" niestety myślą na odwrót. Im więcej osłuchania, doświadczenia z róźnorakim sprzętem tym większa wiedza, która wynika z osłuchania.
"Audiofile" forumowi niestety często myślą inaczej, że przeczytali pinsiont gazet, posluchali paru sprzetow ale kupili i tak najlepszy i plujo jadem albo wychwalają swój sprzęt :) Czyli branża trudna, ale z zdrowym rozsądkiem można w niej działać, ale uderzanie w prase jest zupełnie bez sensu. Redaktorzyny z naszych