Wpis z mikrobloga

@ojaadaj20: A Twoje koty też ją lubią? ;p Pacać łapką siedząc na brzegu? Bo... wtedy może się to skończyć też nieszczęśliwie, miau! ;p
@szczepan1990: To pewnie wynika po części z zachowania samych pacjentów, którzy traktują SORy jak przychodnię 24h/d
  • Odpowiedz
@Dzyszla: Lubią, a raczej lubił, w sumie to jedne lubił, do momentu, aż właśnie nie skończyło się to tragedią dla nas obojga, on przerażony wpadł do wody, próbując się wydostać podrapał mnie całą, tak, że woda przybrała barwy czerwonej :D
  • Odpowiedz
@Dzyszla: kot wody dalej nie lubi, pazurów obciąć mu nie mogę bo wychodzi na dwór, więc nie będzie miał jak uciekać przed zagrożeniem, a jego masaże, które uwielbia robić, kończą się licznymi, płytkimi ranami nakłuwanymi :D
Dalej zostaję przy swoim :D
  • Odpowiedz
@szczepan1990: No tak, podjedziesz na SOR a lekarz na dzień dobry pytanie z ryjem :" Z czym jedziecie, SOR nie był poinformowany"
EKG chcesz robić, ściana dolna? (wnioskuję tylko że wcześniej były wspominane problemy gastryczne) ;> A co do krwawienia z przewodu pokarmowego to wiadomo jak się to kończy jak w miarę szybko nie zadziałasz
  • Odpowiedz
@peszmerd: Niby tak, ale chodzić mogłem więc uznałem że to nic poważnego. Teraz jak o tym pomyśle, to się zastanawiam czy nie mógłbym zostać kaleką przez to. Ale tak to przynajmniej mam zabawną historyjke z życia xD
  • Odpowiedz
@peszmerd: czekaj #!$%@? bo nie moge tego sluchac pol sluzby zdrowia ma takie poglądy z dupy jak Ty. Jak ktoś dla rozrywki jeździł na quadzie i #!$%@?ł głowę to jest poważny problem, a jeśli ktoś dla rozrywki palił sobie rośliny to #!$%@?ć jego i jego problem? Jeśli ktoś dla rozrywki całe życie pił i palił lub #!$%@?ł tłusto i dostał zawału to już co innego? Ratownik medyczny here, takie gadanie to
  • Odpowiedz
  • 0
@entryk: uspokoj dupsko typie. To wyolbrzymienie. Doskonale zdaje sobie, ze najpierw biora ludzi z najpowazniejszymi dolegliwosciami, i nie mialbym zadnych pretensji, ze przyjeli przede mna jakiegos typa, ktoremu trip e wyszedl. Skoro moja dolegliwosc jest stanie poczekac, to poczekam. Z takiego samego powodu nie mialem pretensji o 70-cio latke z cukrzyca ktora wzieli prosto z okienka. Nie, nie pomyslalem 'jest stara, niech ginie' tylko cierpliwie czekalem na swoja kolej.

Mialem na
  • Odpowiedz
@peszmerd: nie zrozumiales mnie, boli mnie dupa mocno dlatego, że myślisz, że tripujący jest tam z wlasnej winy a inny nie. Wszystko niesie za sobą jakieś ryzyko i akurat takich przypadków jest mniej niż grubasów ktorzy mieli #!$%@? na pomoc bo #!$%@? staff trafi sie raz na milion a zapuszczenie sie do miazdzycy/cukrzycy/otylosci takiej ze nie da sie typa wynieśc z chaty bez strazakow/ trwa czesto latami i chcialbym zebys na
  • Odpowiedz