Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy

Coś pstryka mi w prawym łokciu przy ćwiczeniach (nawet pompkach). Zaczęło gdzieś tydzień temu, odczekałem 3 dni i dalej to samo, dziś pstrykało kolejny raz.
Dzieje się to gdy nawet zacisnę mocno pięść i zegnę powoli rękę w łokciu. Jak sobie z tym poradzić? Popstyka kilka razy i później czuje ból przy poruszaniu ręką...
  • 12
@przemytnik: dodam tylko jeszcze, że ja bym się nie martwił. Prawie 10 lat temu dałem stawom ostro popalić przy mieszance parkour i kaleczonej "akrobatyki" uprawianej na piaszczystym boisku do siatkówki - treningi z marszu, bez rozgrzewki, kaleczona technika itp. Strzelają mi oba nadgarstki, lewy łokieć, stawy w kostkach i jedno kolano. Od 10 lat. W tym czasie grałem w piłkę, chodziłem na siłownię, pływałem, skakałem - no wszystkie normalne aktywności i
@ryhu: Samo pstrykanie bym olał, bo pstryknie parę razy i po sprawie - nie boli. Natomiast gdy robię kilka różnych ćwiczeń (w tym kilka serii) które obciążają łokieć to później już odczuwam ból (albo nie tyle ból co dyskomfort bo jest ledwo odczuwalne). W nadgarstku też czasami coś tam oczywiście pstryknie, ale nie tak regularnie i zawsze jak (od około tygodnia) w prawym łokciu :).