Wpis z mikrobloga

Gundam Build Fighters Try odcinek 14 - wygląda na to, że wymieniono nie tylko opening, ale ending serii.

I w zasadzie jest to moja ulubiona tyłówka jeśli chodzi o całe uniwersum Build Fighters, głównie z powodu tańca pewnych modeli, a przede wszystkim próby wykonania "dziewczyny skaczącej przez czas" na poziomym podłożu ^^' Wygląda na to, że Sunrise chce przyciągnąć nowy (dziewczęcy?) target przez kawaii ending i w sumie czemu nie, skoro odcinki Beargguyem są zawsze takie zabawne.

Sam odcinek można określić jako "pomiędzy ważnymi wydarzeniami". Występują tylko urywki walk, a cała fabuła skupia się 10 dniach przed finałem mistrzostw - na budowie modeli przez bohaterów. Jest dużo humoru shonenowego - powiedzmy uczuciowego ;) Przyjemnie zobaczyć taki spokojny, śmieszkowy epizod po serii odcinków z "bitwą tygodnia". W szczególności, że postacie są tak sympatyczni.

No i pojawia się taki pewien żarcik z koleżanką Mirai godny Gundam Reconguista in G, jednakże tym razem preceder odbył się na szczęście gdzie indziej i z innej strony ^^'

Podoba mi się też, jak przez ostatnie tygodnie sprawnie zbudowano uzasadnienie pod sens rywalizacji poszczególnych członków zespołu Try Fighters z zawodnikami Gunpla Academy.

#anime #gundambuildfighters #gundam #mechy #animenowysezon #animeending #muzykazanime #sunrise #animacja