Wpis z mikrobloga

@Leniek: wiele się drogi nie nadrobi, a przyjemniej, niż koło zgiełku al. włókniarzy. Toż to potem drewnowską i tak trzeba iść, a tak z piotrkowskiej tylko kawałek. Może z kilkaset metrów w ten sposób się nadrabia. Często taką trasą maszerowałem sobie, bo pracowałem w okolicy, wiem co mówie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slepowzroczny: czemu śmieszek? Co za różnica, czy przejdziesz się Drewnowską czy Mickiewicza w tym samym kierunku? Różnica jest taka, że schodząc z placu wolności musisz dojść do zgierskiej - tyle drogi aż trzeba nadrobić. Czy wy ludzie w ogóle swojego miasta nie znacie? Zobacz sobie na google maps ile to jest nadrobionej drogi...
@seoama: gdzie Mickiewicza, gdzie Drewnowska, co Ty za bzdury gadasz. Może i nie najpiękniejsze okolice, ale wydaje mi się, że najlepiej iść Unii Lubelskiej do Legionów, potem do Pogonowskiego, Zieloną prosto, na upartego możesz skręcić sobie w Lipową i w ogóle wyjdziesz na tyłach Manu, albo zapierdzielasz sobie prosto Gdańską. O żaden plac Wolności nie zahaczasz..