Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wpisujemy wszystkie GŁUPOTY w jakie wierzyli nasi dziadkowie bądź rodzice.
Założę się, że mieliście tak samo. Może podam dwa pierwsze przykłady:

1. Nie możesz patrzyć się na pracującą mikrofalówkę ponieważ ona wtedy na ciebie szkodzi
2. Twój świecący ludzik z Lego "duch" jest toksyczny, w telewizji było... (jak przyjechałem na wieś do dziadka, dziadek chciał go mi wyrzucić. Ale oszukałem go, oddając mu innego "białego ludzika". Dziadek się na Lego nie znał, więc połknął haczyk)

Opisujcie!

#glupiewykopowezabawy #gimbynieznajo #heheszki
Pobierz Bunch - W tym wpisie wpisujemy wszystkie GŁUPOTY w jakie wierzyli nasi dziadkowie bąd...
źródło: comment_qA2X5KiJdya7MIFfHCy5LXhT04PhzF9n.jpg
  • 33
@banannq: Coś takiego chyba też u mnie było. Z tym, żeby "nie grać za długo na Pegasusie" bo też - źle wpływa na telewizor. Albo, że prąd w gniazdkach jest na wsi większy i przez to wszystko może się spalić czego ktoś tam z rodziny nie akceptuje. Coś takiego było, pamiętam jak przez mgłę.
@Bunch: w wigilię jako pierwszy przez próg domu/mieszkania przechodzi mężczyzna, a nie kobieta. Czasem zdarzało się, że jadąc do dziadków babcia czekała z przywitaniem dopóki ktoś nie przejdzie przez próg :D