Wpis z mikrobloga

Mirki, zdarza wam się szczególnie podczas drzemki paraliż senny? Ja miewam stosunkowo często, jedynie co mogę zrobić to trochę podnieść powieki i wydaje mi się, że mogę się odrobinę poruszyć np nogą, ale jest to powolny ruch i sprawia straszny wysiłek. Nie przyjemne, nie polecam.
#paralizsenny #pytanie
  • 12
@AntonChigurh: Ja czasem miewam w nocy, podczas zasypiania. Ale śpię na brzuchu, więc nigdy nie doświadczyłem, tego ucisku na klatce piersiowej co podobno ludzie odczuwają :D + podobno niektórzy mają schizy z czyjąś obecnością w pokoju, a ja nigdy :(
A, i najlepsze jest to, że potrafię to mieć kilka razy pod rząd podczas zasypiania/wybudzania się.
@semaj: Obecność nie ale cienie poruszały się na ścianach, własnie gdy śpimy na plecach podobno jest duża szansa na paraliż, najgorsze w paraliżu jest to że coś tam sobie wyobrażasz wkraczasz do krainy snów i nagle wszystko to ustaję powoli zdajesz sobie sprawę że dzieje się coś poważnego, marzenie senne spowalnia i jeb jesteś sparaliżowany.
@AntonChigurh: Ja mam zwykle tak, że myślę, że już się całkiem obudziłem, chcę się ruszyć a tu dupa. Potem jakbym uciekał świadomością z powrotem do snu, ale walczę żeby się obudzić i wtedy pojawia się stres, ruchy jak pod wodą i szybkie bicie serca. Ciekawe jak jest z poczuciem czasu i ile to na prawdę trwa :)
@semaj: Kiedyś interesowałem się wszystkim co związane z snem czyli świadomy sen na jawie, paraliż, OBBE niczego nie udało mi się osiągnąć więc odpuściłem po roku czasu w ciągu tygodnia miałem te trzy zjawiska oprócz OBBE, świadomy sen mnie zbytnio przeraził.
@semaj: Za szybko to się działo miałem sen i nagle tak jak bym znowu zasypiał i mój mózg chciał wejść w świadomy sen automatycznie(uczucie jak by twój mózg chciał świadomego snu a nie ty nie umiem tego inaczej wyjaśnić) pojawiłem się w pokoju pełno ludzi na początku rozglądałem się i wyszedłem z pokoju a tam na mnie czekał ciąg takich samych pokoi, wszedłem to jednego i siedziała grupa ludzi, spojrzałem na