Wpis z mikrobloga

MUUUSK :D

Do terrariów, które robię, ludzie czasem chcą, żeby im LEDy zainstalować. No to zamiast płacić 100 zł za jakiś pełny zestaw, to ja kupuję paski LEDowe na metry, do tego zasilacz 12V, 2,4A, lutuję do paseczka i wszystko śmiga pięknie. Taki zestaw wychodzi około 27 zł.

Tata zawsze mnie uczula, żebym 100!!!!!!!!1111111111111 razy sprawdziła, czy nie mylę plusa z minusem. Doskonale wie, że jestem ciapą i nie uważam, więc mogłabym wszystko popalić.

No więc dzisiaj przyszły do mnie z Allegro świeżutkie zasilacze po 5,99 zł za sztukę (o jaka taniość, jaka przyjemność z kupowania), a że akurat miałam montaż czerwonych LEDów w jednym z terrariów dla węża zbożowego, to się podjarałam, lecę sprawdzić.

Sprawdzam milion razy, gdzie +, a gdzie -, kabelek oznaczony paskiem to plus, sprawdzam znowu, czy na pewno. ALE CZY NA BANK? No i przytykam kabelki i co?! DUPA. kupa. nie działa. #!$%@?. Sprawdzam po raz kolejny, czy + + czy może + - I widzę, że wszystko jest ok. Zmarnowana już chcę dzwonić do taty.

Co się okazało?


#logikarozowychpaskow #diy #gadzibastion #terrarystyka #rozowepaski #prund @anonim1133 @shido @GraveDigger@pankara
  • 101
@walu: to byłoby dziwne, ale właściwie nie nieprawdziwe ;D
@Skarfejs: Na razie same internety, plus karmówka na miejscu, kilka zwierzaków sprzedałam, jakieś akcesoria czasem, nie jest źle. Za to terraria przez internety schodzo baaardzo szybko, praktycznie siedzę tu po naście godzin i skręcam bez przerwy ;D

Co do zwrotu - nie mam pojęcia. Na razie cieszę się, że zarabiam na wszystkie możliwe opłaty, kredyt, który mam, wszystkie moje zachcianki, jakieś
@Skarfejs: Na razie same internety, plus karmówka na miejscu, kilka zwierzaków sprzedałam, jakieś akcesoria czasem, nie jest źle. Za to terraria przez internety schodzo baaardzo szybko, praktycznie siedzę tu po naście godzin i skręcam bez przerwy ;D

Co do zwrotu - nie mam pojęcia. Na razie cieszę się, że zarabiam na wszystkie możliwe opłaty, kredyt, który mam, wszystkie moje zachcianki, jakieś tankowanie auta i na niczym nie muszę specjalnie oszczędzać. Pożyjemy
@Kravcu: coś w tym jest, zapamiętam na przyszłość ;D
@Fox_Murder: mam miernik, jak paseczek będzie oznaczał minusa, to po prostu się troszkę powściekam ;D
@Papja: http://allegro.pl/zasilacz-dc-12v-2-4a-tasma-led-kabel-2-zyly-i4958181558.html o kurde, jeszcze tańsze były! nie na tę aukcję spojrzałam ;D Ale te od tego gościa są spoko, w niedzielę zamówiłam, dzisiaj rano była przesyłka. Polecam tego użytkownika :D
@charrllie: nie za bardzo. Miałam tak w pokoju u swoich gekonów kiedyś, włączały
@Papja: Zależy, jak masz zasilacz który da odpowiednio duże natężenie to dowolną ilość :P Możesz sobie obliczyć potrzebne natężenie, bierzerz potrzebne natężenie dla jednej diody i mnożysz przez ich ilość.