Wpis z mikrobloga

Oj Mirki i Mirabelki... trzeba być pozytywnym. Trzeba sie cieszyć z życia, robić swoje, #!$%@?ć, a w końcu się dojdzie do tego o czym się marzy.


Tak patrzę, patrzę. I wiele wpisów jest na zasadzie:

Życie jest złe.


lub

To będzie zły dzień.


Jak będziecie myśleli, że będzie zły, to będzie. Z każdej sytuacji w życiu można wyciągnąć coś pozytywnego. W najgorszym wypadku lekcję na przyszłość.

Życie wasze będzie takie jak je sobie ułożycie. Nie ma co marudzić.


Najgorsze co może być, to ludzie bliscy (znajomi, rodzina itd), którzy jeszcze dobijają. Albo pierdzielą: jesteś do dupy; nic nie umiesz; wszystko #!$%@?; boze jak zle; #!$%@?. I tak dalej i dalej.

Osobiście, gdy ktoś mówi, że czegoś nie potrafię bo jestem na to za głupi czy coś. To zawsze wychodzi na moje. #!$%@? się, zepnę na zasadzie:

że niby #!$%@? co? JA NIE ZROBIE?


A potem i tak im udowadniam, że dam rade i krzyz im na droge.

Co do ludzi negatywnych, marudzących, wiecznie niezadowolonych itd, to staram się od nich ucinać. Nie utrzymywać kontaktów, chyba, że muszę.

Jak zwykle chaotyczny wpis, ale chyba jego duch został przekazany. Krótko podsumowując, cieszcie sie mirki i mirabelki z tego co macie. Jak teraz jest źle, nie znaczy, że zawsze będzie. Kiedyś sam #!$%@?łem za 3,50zł/h stojąc w supermarkecie za kasą i pakując ludziom zakupy do toreb. A jak kto mi rzucił 1zł napiwku, to jakbym pana boga za stopy złapał bo mogłem sobie kupić jakąś oranżadę czy coś. Róbcie co kochacie, nie bójcie się ryzyka. Będzie dobrze.

Trzeba myśleć pozytywnie.

A dla tych, co nie są przekonani... piosenka!!!

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca

nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące

tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w środku Europy


#mowiejakjest #pracbaza #pozytywnie #wygryw #przegryw #spiewajzwykopem
F.....Q - Oj Mirki i Mirabelki... trzeba być pozytywnym. Trzeba sie cieszyć z życia, ...
  • 7