Wpis z mikrobloga

@Maniaak: a skąd te info. Jak widzisz nie działa. Z tego co się dowiedziałem wiele osób pisało do władz stanowych o zablokowanie strony i właśnie została zablokowana. jak widać zresztą nie działa.
@Maniaak: Generalnie to było oczywiste że czy prędzej czy później władze się nimi zajmą. Kwestia jest jedna czy władze zablokowały stronę czy dodatkowo aresztowały właścicieli. Moim zdaniem, właściciele strony zniknęli już kilka dni temu z kluczami do portfeli. I raczej nikt już ich nie znajdzie.
@Nieprawidlowy_login @kopex85 : a co uważasz że zamknęli i jutro otworzą? Śmieszne. Mam informację od kolegi na pw na bitcointalk. Wiele osób zgłosiło to do władz. To chyba oczywiste że gdy jest strona schematu ponzi a więc piramidy finansowej to oczywiste że będziesz ścigany przez organy ścigania. Sama się strona nie zamknęła. Proste.
@kopex85: A tego mnie nie pytaj. Wg mnie już od kilku dni było widać że właściciele już nie zarządzają stroną. Moim skromnym zdaniem zawinęli się z kluczami do portfeli które upłynnią w swoim czasie. A stronę zamknęły na pewno władze by nie zostały oszukane inne osoby. Kwestia czy zwrócą ludziom coiny? Wątpię.
@kopex85: Ale po co jeszcze się dalej w to wgłębiasz. Przecież to już nieistotne. Strona zamknięta i na milion procent nie zostanie otwarta ani nikt nie odzyska swoich coinów. Największy tłuk wpłacił 50 BTC i nie odzyskał tego. Rozumiem wpłacić 0,5 BTC ale #!$%@?...a 50 BTC? Szok. Kończę na dziś. Cześć.