Wpis z mikrobloga

@koniarek: A tak w ogóle czemu nie jest lubiany, bo średnio interesuje się jego osobą? Chodzi o Treca? W ogóle to tak jak imponuje mi muskulatura Piotrkowicza czy Słodkiewicza to Karmowski zawsze wydawał mi się jakiś taki ulany i mam wrażenie, że te jego mięśnie takie jakieś niepełne;p
@wiktorek_pl: nie mam pojęcia, nie mam nic do tego gościa. Cieszy mnie, że propaguje zdrowy styl życia a to, że ma sponsora w ogóle mi nie przeszkadza. Dla początkujących daje dosyć dobre rady.
@churagan: Przecież mowił nie raz, że jeżeli ktoś uprawia kulturystykę zawodowo (sam był zawodowcem) to leci z koksem i nie ma co mu się dziwić bo to jego zawód. Natomiast jeżeli nie chcesz startować w zawodach a kulturystyka nie jest twoim źródłem utrzymania to po co to robić? Nie może powiedzieć wprost, że się kuł bo żadna firma od supli nie chciała by znim współpracować.
@koniarek: Weź to na logikę. Jak zaczynasz brać kreatynę to musi minąć kilka dni zanim zaczniesz odczuwać jej efekty, tak? Więc dlaczego później branie krety tylko w dni treningowe miałoby działać i to od razu? Hmm?