Wpis z mikrobloga

#getgems #gems Coś widać nie popisali się z tym GEMS aplikacja znowu woła błąd API i nie łączy się z serwerem i jednocześnie w tym momencie nie ma dostępu do naszych GEMS. I o tym właśnie mówiłem GEMS to nie BTC i nigdy nie będzie tak bezpieczny jak BTC. Gems jest SCENTRALIZOWANY a BTC ZDECENTRALIZOWANY dlatego BTC nigdy nie zostanie pokonane przez jakieś tam GEMS. Wierzyłem w GEMS ale widzę że jest jak z każdym projektem, napchali się kasy twórcy i teraz wyjebka na aplikację w której tak naprawdę nic nie działa. Faktycznie za miesiąc już myślę że GEMS będzie chodziło po 5 satoshi.
#kryptowaluty
  • 11
@dziubek58: A nie nie. Jeszcze nie sprzedałem ale jak zejdzie do 4000 satoshi to na pewno sprzedam. To będzie oznaczało że GEMS to jakaś ściema. Nie dajmy się zwodzić. aplikacja to praktycznie kopia telegramu. A oni zgarnęli za to 3000 BTC od łatwowiernych inwestorów. Za 3000 BTC ! macie pojęcie! To są duże pieniądze a więc stać ich na wybitnych programistów i na to by aplikacja była w pełni funkcjonalna na
@muciek112: Dokładnie, ale najgorsze jest to że znajdzie się taki super cwaniaczek z anglii @pawlo74 który usilnie wmawia wszystkim i każdemu że GEMS to super Bitcoin 2.0 i przyszłość. Ja również wierzyłem w to GEMS ale teraz widzę co się dzieje. Zawsze jest tak samo. Najpierw twórcy zbierają od ludzi 3000 BTC dając ładne filmiki, screeny aplikacji. A gdy jest premiera to ta aplikacja nie działa, nie łączy się z serwere,
@khex: Tak, ja rozumiem że koduje . ale ta informacja dla przeciętnego użytkownika, prostego zwykłego użytkownika internetu jest niezrozumiała a nawet na granicy fantasy. Użytkownik Kowalski chce wiedzieć jak wysyłać z aplikacji do kolegi GEMS i BTC, jak je wysłać celem zamiany na dolary. A jak mu powiesz że counterparty koduje transakcje w blockchainie bitcoin to on się puknie w głowę. Co mu da ta wiedza skoro nie będzie potrafił z
@H4ctor: a racja, w sumie nie pokazali adresu BTC z tymi 3000 BTC. W sumie nie pokażą bo wyszło by gdzie ta kasa poszła. Nie zdziwiłbym się jeśli twitter getgems zamilknie nie bawem a Wy ludziska hulaj dusza z kamieniami i aplikacją " róbta co cheta" Tak będzie.