Wpis z mikrobloga

@sulkov: dieta jest, ale przyznam szczerze, że jej trzymanie na 100% jest niewykonalne w moim przypadku... mam pracę związaną z podróżami częstymi i nie wszędzie jestem w stanie dobrze zjeść... ale staram się tak na 80% :)
@nadmuchane_jaja:

Na rzeźbę jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Jak tego nie masz, to nawet nie bierz się za suple.

BCAA jest po treningu rozkładane do glukozy i daje energię dzięki czemu organizm nie czerpie jej z mięśni. Lepiej zjeść normalny potreningowy posiłek niż marnować hajs
Kreatyna poprawia nawodnienie mięśni i znacząco zwiększa moc. W pewnych okolicznościach podnosi hormon wzrostu. Generalnie jeden z najdokładniej przebadanych i "pewnych" supli.
Białko szukaj takiego
mam pracę związaną z podróżami częstymi i nie wszędzie jestem w stanie dobrze zjeść


@nadmuchane_jaja: Stary. To nie jest żadne tłumaczenie. Plastikowe pojemniki powinny być twoimi przyjaciółkami. A jeśli naprawdę masz z tym problem (w co nie jestem w stanie uwierzyć przy mojej pracy) to poczytaj o Intermittent Fasting
@sulkov: każdy tak pisze, że to 'tłumaczenie', ale poza siłownią mam naprawdę dużo na głowie - ale nie o tym jest ten wątek. Jak już powiedziałem, staram się trzymać dietę kiedy to tylko możliwe. Pojemniki odpadają bo moje wyjazdy trwają 2-3 dni co 2 tygodnie... biegam od samolotu do samolotu, siedzę na lotnisku, później samochodem podróż.. i tak w koło macieju.
@koniarek: tak, to również dobrze zbadany suplement (przynajmniej w obszarze mięśniowym). na tyle dobrze zbadany, ze np efekt poprawy wytrzymałości jest rzędu (ledwie?) 2,5%. Może to dać 1-2 powtórzenia więcej w serii - powiedzmy - powyżej 10 powtórzeń.
Wszystko fajnie, ale rzucacie hasłami 'z branży', a ja nie wiem o co chodzi. Wiem tylko co to kreta :) Już się pogubiłem - brać coś czy zostawić jak jest? Pytanie jest w stylu: "Czy to coś przyspieszy? /efekt/".