Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak nie mogę z tych konsolowych zjebów XDD
"Pcmasterrace dowiedziało się o wymaganiach #wiedzmin3 i już dupa boli"


To że pc peasantów nie stać na dobry sprzęto to jedno, a to że gracie na tych swoich zajebistych #konsole (też hehe nie) na pctowych minimalnych to drugie.

Więc ładnie proszę:

Pobierz k.....9 - #!$%@? jak nie mogę z tych konsolowych zjebów XDD
"Pcmasterrace dowiedział...
źródło: comment_er6GQZg3P60uxSUATiLo29b1zKE2QLKo.gif
  • 37
@lerner: Nie wiem sam o co tu chodziło z tym GTA. Kiedyś odpalałem to na viscie i śmigało miodzio na maksie. Po latach odpaliłem to na win7 i nie dało się wyjść z domku. Coś zostało #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lerner: Aaa. Wiedźmin dobrze chodził tylko grzał kartę i proca do takiej temperatury, że można było jajka smażyć. Ogólnie już wtedy ta gra była wymagająca dla ówczesnego sprzętu i wymagała czegoś więcej
Cała wojna jest z winy PCciarzy których boli dupa


@Hadzi: Mylisz się. Ta akurat wojenka polega na tym, że producenci produkują gry pod konsole, czyli słabsze graficznie i o to Pcciarze mają ból dupy, bo kupują komputery za duże pieniądze i dostają grę, która wygląda jak jakiś Assassin Unity czy GTA V (które bez modów będzie wyglądało tak jak na PS4 czy XONE czyli #!$%@? i się tu nie oszukujmy, bo
@Hadzi: Oczywiście istnieje też alternatywna wersja owej wojenki gdzie dzieciaczki którym rodzice kupili kompa prują się w internecie, że konsole to gówno. W czym oczywiście mają trochę racji, ale sami nie wiedzą o co "walczą" Bo robia to tylko dlatego, że jest taka moda żeby hejtować konsolki
Dodałbym jakiś mądry komentarz, ale mam to w dupie, bo normalni ludzie grają na tym, na czym im się podoba. I nie #!$%@?ą się innym w życie, mówiąc że robiąc inaczej robią źle.

@hartem: to