Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak nie mogę z tych konsolowych zjebów XDD
"Pcmasterrace dowiedziało się o wymaganiach #wiedzmin3 i już dupa boli"


To że pc peasantów nie stać na dobry sprzęto to jedno, a to że gracie na tych swoich zajebistych #konsole (też hehe nie) na pctowych minimalnych to drugie.

Więc ładnie proszę:

Pobierz
źródło: comment_er6GQZg3P60uxSUATiLo29b1zKE2QLKo.gif
  • 37
@jem_pierogi: Być może, tylko, że na konsolę z Wiedźminem, którą zamierzam kupić, wydam 1700 cebulionów (PS4), nie 2000.

Sam nigdy nie miałem konsoli (poza PSP), ale wydaje mi się, że jest dobry zakup, bo nie stać mnie na komputer za 4000 złotych. Za parę lat, nadal będzie mierne 30 FPS (mam nadzieję), ale przynajmniej nie mniej jak w przypadku porównywalnego PCta za 2000 kupionego dzisiaj.

Zdaję sobie sprawę, że konsole ograniczają
@jem_pierogi: każdy przywołuje argument pieniędzy, że taniej (w końcu Polska)

ale załóżmy że jesteś programistą 15k a zarazem maniakiem gier:
pc może zaoferować 60fps w 4K na full detalach, dodatkowo dzwięk 7.1, a PS4/Xbox? szkoda gadać.
Wiedźmin 2 chodził mi poniżej 20 FPS na minimalnych w 1280x720, natomiast Wiedźmin 2 na x360 jako tako działa. W 30 FPSach. Stabilnie.


@Adam_pasztecik_czwarty: Dwójka miała chyba najgorszą optymalizację poza GTA IV na blaszakach. Co do x360 to mi gta V lagowało na tym gównie, dlatego nigdy więcej konsol. Mam komputer za niecałe 3k i wiedźmin poleci na maksymalnych a weźmy pod uwagę jeszcze to, że są to zawyżone wymagania.