Wpis z mikrobloga

#komputery Chyba juz koncowe zamowienie kompa. Cos takiego jak na zdjeciu. Jakies sugestie? Komp ma sluzyc do grania w gry ;) Ale nie jestem jakis wymagajacy, nie musza mi najnowsze tytuly chodzic na max detalach, wazne zeby plynnie chodzily na srednich i bardzo plynnie takie gry jak np csgo ;) Da rade?

btw kupuje chyba na agito.pl bo najtaniej, pisalem do @x-kom ale ich swietna oferta dla mirka, to po prostu oferta po cenach na stronie, co wychodzi drozej niz w agito wiec podziekuje xD super oferta #!$%@? xD przy okazji moze spytam, ma ktos jakis zbedny kod rabatowy na agito? to chetnie nawet odkupie tak zeby obu stronom sie oplacalo ;) #cebuladeals #kodyrabatowe #promocje
P.....o - #komputery Chyba juz koncowe zamowienie kompa. Cos takiego jak na zdjeciu. ...

źródło: comment_PhyyZZREvQg3LoAT0BZ7DogcMSonGPX6.jpg

Pobierz
  • 48
@Perlo: dodalem co chcialem do koszyka, zapisalem koszyk tak zeby dostac link do zestawy. A potem dzien dobry czy istnieje w Panstwa sklepie mozliwosc negocjacji ceny dla koncowego odbiorcy. Bo tu mma taki zestawik i zastanawiam sie czy bedzie coa taniej.

Tylko ladniej to napisalem, wiem ze cebula %-) ale zawsze troche kasy idzie zaoszczedzic. Odpowiedzili po jakis 3-4 godzinach. Gosc dal linka do prywatnej oferty i tak z kazdego podzespolu