Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks #mirkowot

Małe ogłoszenie dla obecnych i przyszłych członków klanu [MIRKO].

Tytułem wstępu: dziękuję wszystkim, którzy postanowili dołączyć do naszego klanu! Dzięki Wam tworzymy fantastyczną WOT-owską ekipę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainteresowanie okazało się jednak na tyle duże (hurrrrrra!!!), że niewystarczającym okazał się limit miejsc przeznaczonych dla nowych członków. W związku z tym postał bliźniaczy klan, do którego zapraszamy wszystkich, którzy nie zdążyli zająć miejsca w pierwszym, a mają ochotę pojeździć z mirkowym logo na czołgu. Po przeanalizowaniu profili graczy okazuje się, że jest kilka osób, które nie odpalały gry od dobrych kilku miesięcy. W związku z tym, jeśli ktoś koniecznie chciałby dołączyć nie do drugiej, a do pierwszej dywizji, proszę napisać do: kwiat_tojadu lub Saimon69, bądź po prostu na mikroblogu. Postaramy się poprosić nieaktywne osoby, by przeniosły się do drugiego klanu. Podkreślam jednak, iż takich osób jest zaledwie kilka, więc niczego nie możemy zagwarantować. Zwłaszcza, że żaden aktywny gracz nie zostanie usunięty i nie mają nic do rzeczy wskazania xvm-a – tu staty nie mają żadnego znaczenia. Często gramy twierdze/turnieje i nic nie stoi na przeszkodzie, aby członkowie obydwu klanów łączyli się w boju. Przy czym, jeśli ktoś ma dość naszego twierdzowego/turniejowego spamu, dopóki (o ile w ogóle) druga dywizja się nie uformuje może liczyć na względny spokój i ciszę, więc polecamy rozważenie opcji przenosin.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Adresy obu klanów:
Tylko Mirko!: http://eu.wargaming.net/clans/500051626/
Tylko Mirko!!: http://eu.wargaming.net/clans/500059134/

Życzę celnych strzałów w ammoRAKi!

kfiatek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 15
@as2o3: Podejrzewam, że sporo osób mogłoby wylecieć z klanu i zrobić miejsca dla nowych. Mówię tu o takich co w ogóle nie raczą napisać słowa na czacie i ani razu nie grali np. na twierdzy. Dla takiego gracza gra nie różni sie niczym od randoma, a blokuje miejsca dla aktywnych mirków.

Ps. Jaki jest limit?
@FireDash: 100 osób, ale ta setna niebawem dojdzie, bo ma zaklepane miejsce.
Za brak aktywności na czacie/twierdzach nikt nie wyleci, bo takie są założenia klanu, że gra kto chce i kiedy chce. Sama ten klan założyłam, bo wyleciałam z takiego, który zakładał luźną atmosferę, a trzeba było m.in. tłumaczyć się z każdej nieobecności. I tu nie ma mowy, by wprowadzać coś podobnego.
@Nakata: Napiszę zaraz do kogoś prywatną wiadomość z prośbą o wstąpienie do drugiego klanu i poślę zaproszenie do Ciebie.
@sekate Tak, takie same. Tym limitem wieku czasem tylko nie trzeba się przejmować (oczywiście w rozsądnych granicach), bo dowodów nie sprawdzamy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FireDash: 20-30 to w jednym czasie. Większość osób gra aktywnie, a że twierdz nie lubio i gadać z nami nie chco... cóż począć... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@as2o3: No niby tak, ale według mnie przebywanie w klanie bez jakiejkolwiek aktywności jest bezsensowne.

Ps. Masz jako założyciel rozpisane kto kiedy się loguje na stronie? Podejrzewam, że z tych 100 osób, tak do 20 nie loguje się w ogóle.
@FireDash: Dla mnie wystarczy argument typu "chcę mieć logo klanu na czołgu" i taka osoba jest nie do ruszenia. Na zmianę tej zasady nie ma najmniejszych szans. Sprawdzić mogę jedynie kiedy ktoś rozegrał ostatnią partię i jak napisałam w tytułowym poście, osoby które od dawna nie grają zostaną poproszone o dołączenie do drugiego klanu robiąc tym samym miejsce dla nowych graczy.
@as2o3: Mam genialny pomysł. W takim razie osoby, którym zależy jedynie na logo i nie obchodzi ich nawet czat mogą przejść do drugiego klanu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Natomiast osoby aktywne będą dołączały do pierwszego.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@as2o3: hmm, chętnie bym dołączył, staram się w miarę regularnie grać. Klan numer 1 bardziej by mnie interesował, ale jak macie zaklepane wszystkie miejsca to wybrzydzał nie będę :)
IG: Kodziak1416