Wpis z mikrobloga

@makron: Tiaaa, aktualnie Mavericks jak i yosemite były darmowę (kolejne na 99% też będa), a czy użytkownicy Windows XP, Visty, 7, 8 dostali za darmo aktualizacje z np. XP do 7 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@makron: w os x nie ma żadnych opłat za aktualizacje a dwa ostatnie systemy Mavericks i Yosemite są dostępne za darmo.
@xbonio: przy restarcie aktualizacja nie startuje, uruchamiają się tylko jeśli wyłączasz komputer a i to można pominąć wybierając opcję "zamknij bez aktualizowania".
  • Odpowiedz
@xbonio: Jak używasz kilkunastoletniego systemu to w taki właśnie sposób tracisz czas. Od Win 8 zdecydowana większość aktualizacji nie wymaga restartu i "mielenia" przez system podczas uruchamiania/wyłączania komputera.
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: to czego używam? Może sam nie wiem. Wszystkie bez wyjątku aktualizacje wymagają resartu, co jest nieco chore, gdy przesiadasz się z Linux-based.

@kanapka: otóż nie, jeśli odwlekasz restart w czasie, win8 wyświetli Ci powiadomienie, że za 20min się uruchamia ponownie i... c--j z Twoją pracą. Dla mnie - czyli osoby, która najchętniej w ogóle nie restartowałaby systemu - jest to uciążliwe.
  • Odpowiedz
to czego używam? Może sam nie wiem. Wszystkie bez wyjątku aktualizacje wymagają resartu, co jest nieco chore, gdy przesiadasz się z Linux-based.


@xbonio: Nie mam pojęcia czego używasz, ale na pewno nie jest to Win 8, gdyż po prostu p--------z od rzeczy.

PS. Linuxa też trzeba restartować po aktualizacji j---a.
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz:

PS. Linuxa też trzeba restartować po aktualizacji j---a.

Wcale nie trzeba, możesz używać starego do śmierci.

Nie mam pojęcia czego używasz, ale na pewno nie jest to Win 8, gdyż po prostu p--------z od rzeczy.

Daruj sobie, w którym miejscu p------ę?
  • Odpowiedz
Daruj sobie, w którym miejscu p------ę?


@xbonio: tutaj:

otóż nie, jeśli odwlekasz restart w czasie, win8 wyświetli Ci powiadomienie, że za 20min się uruchamia ponownie i... c--j z Twoją pracą. Dla mnie - czyli osoby, która najchętniej w ogóle nie restartowałaby systemu - jest to uciążliwe.


aktualizacje automatyczne możesz sobie wyłączyć i instalować ręcznie, kiedy Ci wygodnie lub wcale. Ciężko uwierzyć że używasz 8ki nie mając pojęcia o tak podstawowych
  • Odpowiedz