Wpis z mikrobloga

Pomyślałem, że podzielę się postępami, pewnie nikogo to nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zawsze będę miał jakąś formę dziennika zmian.
Zacząłem się przygotowywać do zmiany #dieta, mam mniej więcej już co będę ćwiczył ale to jeszcze ustalam. 10.01 mam zamiar zacząć ćwiczyć, połączyłem sobie to wyzwanie z no-fapem Challenge ( ͡ ͜ʖ ͡) oraz odejściem od Onychofagii #pdk

Dieta jaką mniej więcej ustaliłem jest na zdjęciu, nie będę jej się surowo trzymał, wiadomo monotonia nie jest dobra więc będę mieszał, poczytałem wpisy @kamdz także o fast-foodach i pewnie wplotę i to.
Zakupiłem już także to co polecał, mianowicie Magvit b6 oraz dibencozide na 2 miesiące. Z gainerem póki co się powstrzymam.
Postanowiłem, że będę ćwiczył bez #silownia a jedynie #silowniawdomu #cwiczzwykopem i jeszcze kilka innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do moich danych:
Waga aktualna = 57kg~
Wzrost 176/7 cm

W sumie to jeśli ktoś, kto siedzi dłużej w tym niech mi podpowie czy dieta w ogóle wygląda ludzko, co do tego co w niej dałem(będą zmiany jak pisałem) oraz ilości, więcej niż 5 razy nie dam rady prawdopodobnie upchać w planie dziennym.
Co do ćwiczeń, czy 3 razy w tygodniu nie będzie za mało?
A dla atencji wołam jeszcze #mirkokoksy
Pobierz kicha93 - Pomyślałem, że podzielę się postępami, pewnie nikogo to nie obchodzi ( ͡° ͜...
źródło: comment_wy2gnld4JN5Fu0z1fhS1aAnM21YrVKW6.jpg
  • 40
@kicha93: Ćwicz 4 razy w tygodniu, dodatkowo zrób sobie raz - dwa w tygodniu cardio, zwiększ ilość białka. Tłuszczu zbyt wiele, 1g na 1kg powinno być, białka jakieś 1.8, 2g na kilogram. I nie rób sobie posiłków, kurczak, ryż, dodaj do tego jakiś sos, oliwe z oliwek. Po treningu i przed jedz po bananie to już masz sporo węgli, serek wiejski jedz, więcej nabiału ogólnie, minimum 3 szklanki mleka dziennie.
@kicha93:

1. Ograniczyć cukier i wszystkie słodkości (może być tak że przez niego masz zaburzone wchłanianie innych składników żywieniowych, więc na pewno odpada deser po obiadku) wszystko co posiada cukier jak i sam cukier (słodziłem wcześniej 2łyżeczki teraz jedynie 0,5)

2. Śniadanie do 1h po wstaniu ZAWSZE polecam owsiankę z orzeczechami/owocami zwykłymi lub suszonymi

3. min 4 najlepiej 5 posiłków dziennie co max 3,5h

4. Ćwiczenia tylko nie bieganie itd bo
@kicha93: Polecam Ci jeszcze poprzeglądać wpisy na forum sfd tam jest wiele zapytań o diety i dużo poprawek, ja jak układałem diete (tak średnio mi to wyszło, jeszcze nie skończyłem) to wzorowałem się na tych o które pytali ludzie do ocen
@kicha93: To co rozpisałeś na początek się nada, dołóż warzywa do posiłków, generalna zasada jest taka że musisz mieć nadwyżke kaloryczną zeby budować masę.
No i zastanów się w jaki sposób chcesz zjeść ser z bułka i orzechami, oraz jak wypijesz 20 gram oliwy dwa razy dziennie, łyżką?
@kicha93: Jak na początek w porządku, tylko za duzo kalorii jak na tę wagę. Zaleje Cie strasznie. Na początku zwiekszona podaż białka jest ok, aczkolwiek potem wystarczy spokojnie 1.4g/m.c. Nie zwiększaj juz ilości białka tak jak pisał kolega niżej. Stopniowo zwiększaj podaż kaloryczną, po 200 kcal na tydzien/dwa tygodnie z poziomu aktualnego, te 2.8kkcal to może byc za duzo.
@stoprocent: wlaśnie jem omleta ze 100g płatków owsianych i potem jeszcze zjem jabłko. wrzucę wpis do DT i o 20:30 idę spać
Poczytaj o poziomach kortyzolu i insuliny rano i wieczorem i sam wyciągnij wnioski kiedy co jeść ;-)

edit: nie chcę żebyś odebrał mnie agresywnie bo to co piszesz też może przynieść dobre efekty. wiele zależy od charakterystyki danej osoby. natomiast musisz wiedzieć, że jest wiele różnych metod na osiągnięcie
@kicha93: przepraszam za podwójny post, ale nie wiem czemu nie mogę edytować poprzedniego postu z telefonu.
Blender Twoim przyjacielem:
- 500ml mleka 3.2%
- 200g twarogu tłustego
- 75g płatków owsianych
- dwie czubate łyżeczki kakao gorzkiego
- 2 duże banany

1000 kcal jak sie patrzy i elegancki dla koksa rozkład B/W/T