Wpis z mikrobloga

Nie umiem kochać, zależy mi właściwie tylko na seksie, dobrej zabawie albo wygodzie. Jeśli byłem z kobietą to tylko dlatego, żeby Jej nie zranić. Bardzo dużo flirtowalem, ale nie zdradziłem nigdy z szacunku... Lev 27 wiec chyba już bym trafił na swoją wybranke. Nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nocnazmiana #przegryw
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xyz23: no dobra, ale załóżmy że mam taką pannę 10/10, która się jakimś cudem po wielkich wysiłkach zdecydowała na mnie. Ona nie podejmowała żadnej inicjatywy, tylko ja się starałem. Jak będzie związek z taką wyglądał? Ja jestem księżniczka a tobie jak coś nie pasuje to s--------j. Przerabiałem już takie coś i dziękuje :D
  • Odpowiedz
@xyz23: błąd, nie wszystkie mają przysłowiowy kij w dupie, kiedy zagadałem do dziewczyny że jest fajna młoda loszka (tak, dosłownie) i wynikła z tego prawdziwa miłość. Uprzedzając pytanie, nie była to jakaś karina, ale normalna, inteligentna dziewczyna, rozszerzoną matme napisała na 96% xd po prostu niektóre mają dystans do życia i do siebie :D
  • Odpowiedz
@xyz23: dlaczego brak szacunku, loszka to młoda samiczka świnki, ja np. je bardzo lubie, takie młode loszki zjadam w postaci parówek i innych przetworów mięsnych.

Jest takie powiedzenie, jesteś tym co jesz, więc poniekąd dotyczy to mnie, dlatego sprawa jest prosta, szanuje je i siebie.

Dobra, wiem, jest późno :D
  • Odpowiedz
27? to ja dopiero zacząłem ogarniać co jest co - zwłaszcza w temacie kobiet, nie żebym 10lvl później juz tam dotarł, ale jest lepij
  • Odpowiedz