Wpis z mikrobloga

@Dirty_Digger: ja myślałem, że też trafiłem pokryte, ale teraz sobie życie ułożyły. Mój problem taki, że żadna mnie dłużej nie interesuje, a jak już jakąś w ogóle to mam bardzo intensywne związki... A po kilku spotkaniach juz na sile ciągne to wszystko, albo dla korzyści jw...

Co do Ciebie to jak z kobietami?
@czerwona_muszka: ogólnie ja to się nie lubie uganiać za lochami, wolałbym mieć jedną i mieć spokój z tym wszystkim, pisaniem, podrywaniem, bajerowaniem, dużo czasu zajmuje i lochy strasznie ryją beret.

Chciałbym mieć jedną, ale nie potrafie się podagać z żadną konkretną, tak na 200%. Dwa że mam za duże wymagania w stosunku do swojego wieku i wyglądu, pociągają mnie 19-21 a to nie zawsze jest materiał na stały związek, bo jeszcze
@xyz23: jeszcze czegoś takiego nie miałem, albo szlo szybko albo widziałem, że to nie ma sensu. W momencie w którym coś nie pasowało stawiam siebie czy znajomych wyżej, choć zawsze to było jak juz mi się z kobietą nudziłem wiec się po prostu rozchodzilismy
@Dirty_Digger: u mnie prawie każda musiała być bardzo ładna, ew uwielbiam artystki bo mnie intrygują.

Co do dogadania mi ten brak uczuć pomaga, bo załatwia się wszystko po męsku, tylko to nie jest wtedy miłość a bardziej umowa, a czegoś takiego nie chce.

I myślę podobne jak Ty, wolałbym jedna kobieta.
@xyz23: studiuje, ale uwielbiam kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak skończę to opuszczę pewnie miasto i nie wiem gdzie ja będę ludzi poznawać... A i chciałbym być gejem, bo z facetem można się dogadać i bardziej inteligentni jesteśmy, ale nie podobają mi się (chyba na szczęście)
@Dirty_Digger: ale właśnie fajne loszki mają wielu adoratorow i rzadko się uda tak zrobić, choć z doświadczenia wiem ze są bardzo impulsywne i czasem ktoś się stara długo etc, a wystarczy czasem za przeproszeniem dwa piwa i palec w cipke, co poniekąd uważam za przykre