Wpis z mikrobloga

#architektura #spamarchitektoniczny #azylboners #urbanistyka #ciasnadzialka #pr0architektura

dla wszystkich tych którzy mają ciasną działkę i nie potrafią dogadać się z sąsiadami aby zrobić dobra parcelacje polecam do przeanalizowania rzut domu- Alexandria House 2 / zaprojektowany przez studio Pivot

działka o szerokości 10metrów to naprawdę mało. oczywiście aby wybudować taki dom trzeba go dostosować do polskich norm i delikatnie pobawić się w przekroju. Należy zastanowić się jak dobrze rozwiązać garaż choć dla długiej działki nie powinien być to problem

Elewacje i wnętrze wg mnie nie warte uwagi,
Pobierz pr0t3r - #architektura #spamarchitektoniczny #azylboners #urbanistyka #ciasnadziałka ...
źródło: comment_vlscQcxPsNdmPOLctqrUxDkRXNk8mbfC.jpg
  • 4
@rzet ja już mam taki dom zaprojektowany w mojej głowie z fajnym pomysłem na konstrukcje , teraz tylko go przenieść na papier i policzyć konstrukcje czy jest to wykonalne
Chciałbym zamknąć się w 30 tyś zł za cały dom (stan surowy zamknięty). Więc można by było nieźle na czymś takim zarabiać :)
@archive oczywiście że tak, wstawiam to jako przykład domu który ma dobrze rozpisaną funkcję dla działki o rozmiarze około 10m szerokości (bardzo dużo takich działek w PL). Dla takiej lokalizacji nie będzie okien po bokach nawet jeżeli to nie jest plomba :)