Wpis z mikrobloga

@SH91: Nie o to mi chodzi. Kiedyś uważano, że nasza planeta jest płaska. Jeśli ktoś uważał, że jest inaczej to ludzie mieli go za idiotę, który bredzi - bo nie miał dowodu. Jednak pewnego dnia dowód się pojawił i teraz to ci, którzy nadal uważali ziemię za płaską byli idiotami.

Także uważam, że lekkomyślne jest branie za pewnika nieistnienie boga/bogów, tak samo Twojej rzekomej umiejętności latania tylko dlatego, że do tej
@windows8: powtorze sie, ale wiesz ilu Bogow powstalo od czasow Summerow 6000 lat temu? 2870. Diluj z tym. Zeus. Mars. Thor. Jowisz etc.

Poza tym twierdzisz ze jest wiecej Bogow niz ten ktory jest Ojcem Jezusa? To jakiego wyznania jestes?
@tony_soprano: Ja jestem z tych, którzy nie muszą mieć dowodu na absolutnie wszystko. Sam wierzę w Boga chrześcijańskiego, ale nawet jeśli bym nie był katolikiem to i tak nie wyobrażam sobie wszystkiego (świata, wszechświata, meta-wszechświata) bez jakiegokolwiek boga lub bogów. To po prostu kwestia wierzę/nie wierzę, dowody nie mają tu znaczenia.