Wpis z mikrobloga

#marvel #zwiastun #trailer #antman

Ani trochę mnie komiksowy Ant-Man nie rusza. Tak samo jest to pierwszy film z MCU, który kompletnie mnie ni ziębi ni grzeje. Myślałam, że zwiastun mnie trochę nakręci, bo podobnie sceptycznie nastawiona byłam co do Strażników Galaktyki, którzy po zwiastunie mnie oczarowali. Niestety tu jest na razie kiepsko, poza fajnymi scenami podróży na mrówce.
zurawinowa - #marvel #zwiastun #trailer #antman

Ani trochę mnie komiksowy Ant-Man ...
  • 9
@zurawinowa: @typowymirekakrobata: Ja mam przeczucie, że ten film zadziwi widzów. Przed premierą wszyscy będą mieć mieszane uczucia, "bo jak to? film o kolesiu mrówce? co to ma być?" Ale marvel wie co robi i tak jak wcześniej prawie nikt nie znał Strażników Galaktyki i wszyscy bali się o los tego filmu, tak samo Ant-Man okaże się wielkim sukcesem.
@Rience93: tylko strażnicy mieli ten klimacik, który kupił wszystkich. Z Ant-Manem szykuje się jak na razie dojrzała fabularna historia z wątkiem superbohaterskim. Nie skreślam go z góry, ale podejrzewam, że będzie on najsłabszym punktem MCU, bo jak na razie nie widać tu niczego, co może przyciągnąć "niekomiksowych" ludzi.

A nie, przypomniało mi się, że istnieje Iron Man 2. Ciężko go nie przebić. ;)