Wpis z mikrobloga

#lucznictwo #bron #pytanie #pytaniedoeksperta

Wykopie! Planuję zakup łuku (już się dowiedziałem, że interesuje mnie long bow, nawet mam upatrzony model). Problem jest tylko z doborem siły naciągu. Ważę 58kg przy 176 cm wzrostu, jest tu może ktoś, kto choć trochę ma pojęcie o łucznictwie? :) Jestem kompletnie zielony (w tym temacie również).
  • 8
  • Odpowiedz
@EcitSujmi: są tu specjaliści od prawa, religii, programowania, sieci komputerowych, politologii, rozmnażania, muzyki, wojska i ogólnie szeroko pojętej wojskowości, ale o specach od strzelania z łuku nie słyszałem :D
  • Odpowiedz
@sheilacooper raczej planowałem do tarczy podpartej snopkiem siana czy czymś... mam szczęście mieszkać w okolicy, gdzie drący japę bachor to raczej rzadkość :D ale jak już się wyćwiczę, to może zaproponuję swoje usługi, właściwie to może być niezły pomysł na biznes ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gompkaaa spokojnie, nie pisałbym, nie czytając wcześniej przynajmniej kilku pierwszych wyników google :) To wciąż nie odpowiada na moje pytanie - czy przy mojej masie siła naciągu poniżej 15 kg ma znaczy 8kg czy może 12.
  • Odpowiedz