Wpis z mikrobloga

Kuuurwa ale miałem zajebisty sen. Miałem dom a w nim garaż i w tym garażu stało moje Audi Q5, nie wiem czemu Q5 nigdy nie miałem fazy na to by mieć Q5 no ale miałem to Audi. 3.0 TDI Quattro. Obok niego stało coś czerwonego ale nie widziałem tego we śnie,co to za marka itp. Śnieg #!$%@?ł i piździało niemiłosiernie więc Quattro to była jedyna opcja. Wsiadłem do Audi, odpaliłem grzane fotele i pojechałem. I tak fajnie się jechało bo Quattro i dojechałem do kumpla, zjadłem dwa tosty i potem nie pamiętam bo dziura w pamięci ale wyszedłem od tego kumpla i Audi całe #!$%@? śniegiem to sobie włączyłem silnik (słabo kręcił ale odpalił) i znów włączyłem grzane foteli i w ogóle co tam się da i go odśnieżałem. Wsiadłem, poczułem Quattro power i wróciłem do domu. I się obudziłem. Piękny sen to był, na prawdę. #samochody #motoryzacja #marzenia #sen
  • 14
@afrolo2568: Mi się kiedyś śniło że miałem bmw x5, i wsiadam do tego x5 a ono w środku wygląda jak moja astra jedynka xD Ale to nie ma znaczenia, jadę swoją astrą jedynką wyglądającą z zewnątrz jak x5 poprzez śnieżne zaspy i się jaram :D
Mi się ostatnio śniło, że wziąłem w leasing Kię Sportage z 2012 r. z silnikiem 2.5 TDI. Problem w tym, że w nowym Sportage nie byĺo nigdy takiego silnika. Jak myślisz, o czym to może świadczyć? Trochę się boję :-(