Wpis z mikrobloga

tl;dr


Pierwszy raz jestem zły na sklep, że za szybko skompletował i wysłał towar. ()

Kupiłem na agito kartę graficzną, ale potem coś mnie wzięło, żeby sprawdzić ceny w innych sklepach, no i najtaniej to to nie było... to nic, czytam regulamin i można anulować zamówienie, jeśli jeszcze zamówienie nie zostało skompletowane (spakowane). No super, 15 min po zakupie wysyłam im wiadomości z prośbą o anulowanie - mają dzień na odpowiedź.
Wchodzę 2 godziny później, a tam już napis, że zamówienie spakowane. A godzinę później już wyświetlał się status "Wysłana".

Jestem ciekawy co mi odpiszą na prośbę o anulowanie zamówienia ;)


#gorzkiezale #agito #przegryw
  • 2
@sirgorn: Na przyszłość będziesz przeglądał dokładniej oferty. Ja wczoraj z różowym wybierałem (w zasadzie już od tygodnia, ale wczoraj ostatecznie zamówiony) laptopa który w tej wersji był dostępny tylko w jednym sklepie... Nawet nie wiesz jak źle się czułem kupując coś takiego :) Jak nie mam do wyboru kilku ofert ze ceneo/skąpca, allegro i sklepów stacjonarnych to jakoś niespokojny jestem.
@HenryMorgan: cena tylko ~30zł wyższa, ale miałbym za to wentylatorek na obudowę gratis ;P jakoś to przeżyje, ale fakt, następnym razem się tak nie napalę, przemyśle co i gdzie kupuje. ;)