Wpis z mikrobloga

@xSQr: najlepsze uczucie na świecie, szczególnie jak się robi jakąś traskę autostradą. Noc, samochód, droga, muzyka i ja, pan i władca świata przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasem mi się jeszcze zdarza wziąć auto i ot tak, przejechać sobie 100, 200 km dla odprężenia. Wpaść na kawę do innego województwa :D
@xSQr: @dzban_owocowy: @notak1: @kwaz1: @zoniu: Twórca i prezes Comarchu - Janusz Filipiak - ma zaplanowaną każdą godzinę, zarządza czasem przy użyciu asystenta i dwóch kalendarzy ...a i tak w trase choćby do Wiednia woli wybrać się samochodem aniżeli np. samolotem. Uważa, że to świetny czas na wolne przemyślenia i wbrew pozorom też odpoczynek - jego własne słowa!

@xSQr: nic mnie tak nie relaksuje jak jazda samochodem. Masz zmułę to siadasz i jedziesz. Czasem przycisniesz, czasem toczysz sie w nocy przez puste miasto.. Cos pieknego
@xSQr: mam to samo, moglabym jezdzic poza miastem dniami i nocami, najlepiej na pustej ulicy. Chociaz 'pogawędki' z kierowcami lub pieszymi w stylu 'no idźże spokojnie przeciez ci w dupe nie wjade' tez maja swoj urok.