Wpis z mikrobloga

Pomyślałem sobie, że kiedyś muszę nadrobić te wszystkie filmy. No i wraz z nowym rokiem postanowiłem że przez rok obejrzę 365 filmów(Niesamowity plagiat). Znając życie codziennie nie dam rady obejrzeć 1 filmu, więc wprowadziłem sobie zasadę że nie muszę tak sztywno się tego trzymać, bo przecież czasami oglądam parę filmów. Zrobię jakiegoś głupiego taga, którego i tak nikt nie będzie obserwować, ale głównie on jest dla mnie, bo chciałbym widzieć postęp. Będę się starać oglądać filmy których nigdy nie oglądałem, ale pewnie pojawią się filmy które już widziałem, bo ze znajomymi obejrzę, albo najdzie mnie np ochota na władcę pierścieni.

365-3=362

No to dziś zacząłem oglądać od Gwiezdnych Wojen, kiedyś za młodu oglądałem SW 4-6, ale nigdy nie obejrzałem części 1-3.
W ogóle co za przypał żeby nie obejrzeć Gwiezdnych Wojen( ͡° ʖ̯ ͡°) Jutro pewnie obejrzę ponownie SW 4-6. Czemu nie oglądam według roku produkcji? Ponieważ chciałem mieć fabułę poukładaną, gdyż nie jestem takim maniakiem Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo
Nosz kurcze. Spodobało mi się( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem dlaczego tego wcześniej nie obejrzałem ale to jest na prawdę dobre. Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie. Tak dobra że nie mogłem rozróżnić od siebie Natalie Portman i Keira Knightley, są cholernie podobne (_ )


Efekty specjalne też bardzo ładne normalnie można pomylić z rzeczywistością Ekspertem nie jestem, ale mnie się bardzo podobały wraz z kostiumami.
Bardzo pozytywny też był jar jar binks :D

Daje takie super uber 8/10 z przerzutami na 9/10.

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów
Atakują klony będą nas miliony. Zawsze jak słyszę Atak klonów to mi się to kojarzy z tą piosenką . Fabuła toczy się do przodu i ZUO tym razem się mocno zbiera. Gra aktorów jak w poprzedniej części na bardzo wysokim poziomie, przez co znowu się bardzo dobrze oglądało całą opowieść. Troszku mnie wkurzała gra Anakina, ale jakoś się do niego przyzwyczaiłem. Za to Samuel L. Jackson znowu pokazał klasę swoim kunsztem aktorskim. Te wybuchy, te pościgi, te światełka i w ogóle dużo się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znowu daje 8/10, a niech ma. Tym razem bez przerzutów.

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów
Całe ZUO wypełzło i wygrało! No coś nieprawdopodobnego. Szkoda że znam dalsze wydarzenia. W tym odcinku urzekła mnie charakteryzacja. Wookie to na pewno był kostium, ale te wielkie blade postacie w czerwonych kaftanach z planety Utapau to były normalnie umalowane czy to już praca grafików komputerowych? Nosz ale i tak świetnie wyglądali.
Dużo lawy i całopalenia. Szturmowce pięknie wyglądali w tych wytartych pancerzach. Aż cudownie się to oglądało. magicznie wręcz.

Tym razem 9/10, podobało mi się aż tak mocno, że nie wiem co jeszcze mógłbym napisać. Najlepszy cytat z tego odcinka "Nooooooooooo!"

#metsan365filmow #film #filmy #glupiewykopowezabawy #postanowienienoworoczne
Metsan - Pomyślałem sobie, że kiedyś muszę nadrobić te wszystkie filmy. No i wraz z n...

źródło: comment_geIa0U0KY9ZlwATKebCMH8AL6IdENeLf.jpg

Pobierz
  • 6
@Caoth: Z serii SW? Grałem tylko w Jedi Academy, The Force Unleashed i to MMO. Jakoś wszystkie gry mi się podobały pod względem mechaniki i fabuły nawet jeśli nie byłem obeznany z universum.

@mtroyan: Wiesz co? Też zawsze myślałem że Gwiezdne wojny są średnie, ale teraz może dojrzałem(?) do tego i wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Ja rozumiem że nie każdemu się to musi podobać, ale filmy są na prawdę