Wpis z mikrobloga

@amarantowy: Moje? Waga 105 kg/ 189cm / 0 minut na siłce aczkolwiek od 10 lat trenuję karate, teraz mniej intensywnie wczęśniej bardziej + różne inne sporty tak lajtowo - rower, łyżwy, pływanie itp./ po zdjęciach to najbliżej mi do 20% BF
@afrolo2568: mięśni u Ciebie to ja nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli się teraz zredukujesz to będziesz strasznie płaski, taki typowy suchoklates...jak 90% mirków ( ͡º ͜ʖ͡º)

na Twoim miejscu postawiłbym na zbudowanie suchej masy mięśniowej z jak najmniejszą ilością tkanki tłuszczowej, a redukcję bym odpuścił.
Proponuję Ci, żebyś zaczął od treningu siłowego 3x w tygodniu (najlepiej trening obwodowy np. fbw),
@bul_dupy_motzno: A karate 2x w tygodniu po 1.5h to taka ogólno-rozwojówka w sumie. ? Ale w sumie mam dość wydajny organizm... potrafię zrobić sporo pompek a brzuszki to już wgl, przebiegnięcie 6km też nie jest dla mnie wielkim wyzwaniem.... Tylko dużo #!$%@?. Zastosuję się do tych 10 wskazówek! :)
@afrolo2568: no taka ogólno-rozwojówka z ukierunkowaniem na wydolność; generalnie musisz postawić sobie jedno, ale to bardzo zajebiście ważne pytanie: jaką chcesz mieć sylwetkę ( ͡° ͜ʖ ͡°), a potem to już !pod górkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-...