Wpis z mikrobloga

@biczplis: za chwilę przyjdą ortodoksyjni #pcmasterrace i powiedzą, że przecież kompa też można podłączyć do TV i mieć obraz w 9999 fps'ach, chociaż prawda jest taka, że większość pecetowców gra na przeciętnym komputerze i przeciętnym monitorze, siedząc na niezbyt wygodnym krześle przed biurkiem, które miało służyć "do odrabiania lekcji i nauki". Nie żeby coś, właściciel 8-letniego gruchota, który ledwie uciągnął Skyrima na low...
@Lanc:
@plnk: Jak się ma ustalone miejsce na kompa w drugim pokoju to odłączanie skrzynki i podłączanie jej do TV w salonie mija się z celem IMO. Ale co kto lubi, nie zamierzałem wywoływać gównoburzy tylko opowiedzieć o swoich doznaniach, więc darujcie sobie.
@TheSznikers: @biczplis: @Lanc: Konsola nawet w zamierzeniu nie ma być lepsza od kompa, konsola jest dla ludzi, którzy lubią grać i kupić jedno urządzonko raz na ~8 lat, nie zależy im na graficznych fajerwerkach i a nie chce im się pierdzielić w "komputerowe łamigłówki" typu: kupiłem grę, ale ciągle wywala mi do pulpitu i wyskakuje jakiś błąd, teraz szukam po necie jaka jest tego przyczyna, przeinstalowuje wszystkie sterowniki i