Wpis z mikrobloga

Miałem to zostawić, ale mówi to człowiek, który w rok założył minimum 4 konta (internetowyjanusz, dyrektor-bezpieki, janusz1953 i teraz oligarcha). Nabił ponad 1000 wpisów pod samym tagiem #ukraina. Do tego kłamie, co do mojego multikonta i podaje nieprawdziwe liczby, ponieważ na Wykopie jestem już 15 miesięcy, a nie rok. Klepał tylko w jedynej słusznej sprawie, a innych wątków nawet nie tykał. Ja w przeciwieństwie do niego rozdaję plusy - stąd wynik, który i tak nie jest wcale wysoki, bo znajdzie się wielu aktywniejszych Mirków. Co poradzę, że wykop jest miejscem, gdzie znajduję prawie wszystko co mnie interesuje? Kolega ma problem z tym, że ktoś ma inne poglądy niż on. W dodatku nigdy nie byłem aktywny tylko pod jednym tagiem tak jak troll, który mi to zarzuca:
mecz (1086) pilkanozna (233) polityka (185) heheszki (146) bukmacherka (114) i dopiero ukraina (99)

Teraz #permdlajanusza uznano za tag, którym zwołujemy się do zakopywania jego znalezisk :) Czyli jak obok #zakopfest podam #4kuce to też będzie manipulacja? #moderacjacontent

Wołam tych, którzy poznali tego trolla, czyli #ruchnarodowy #knp #korwin #ukrainskapropaganda #rosjainfo #rosja

Ciekawe kiedy znowu zmieni konto? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bo na swoim głównym jest już doszczętnie skompromitowany.

PS przepraszam za spam tagami, ale skoro administracja nie reaguje na kłamstwa, to popełniłem ten wpis.
P.....n - Miałem to zostawić, ale mówi to człowiek, który w rok założył minimum 4 kon...

źródło: comment_EgRQlMMHSFvrJPe5kajtQO8ypHTN5myy.jpg

Pobierz
  • 22
@micky1: Osoba, która nie popiera Ukrainy nie pisze 7.5k komentarzy, 2.5k wpisów i nie angażuje się tak mocno w tą sprawę - to jest całość mojej aktywności na Wykopie w 15 miesięcy pod różnymi tagami:
#mecz (1086) #pilkanozna (233) #polityka (185) #heheszki (146) #bukmacherka (114) #ukraina (99) #legia (98) #aferapodsluchowa (80) #mundial (78) #eurowizja (73) #nocnazmiana (66) #humorobrazkowy (64) #ekstraklasa (55) #pytanie (55) #rosja (54) #siatkowka (51) #4konserwy (50) #knp (49)
@PedroLeon: Wiele osób nie popiera Ukrainy w konflikcie i są niejako "za" Rosją, ale nie piszą codziennie tylu komentarzy, nie angażują się w działalność propagandową. Zadam więc pytanie: dlaczego Ty to robisz?