Wpis z mikrobloga

1. Bądź nią - lekarką POZ
2. lvl CARBON
3. #!$%@? się w drogie futro
4. Nie podpisz kontraktu z NFZ i zamknij przychodnię
5. Mów przed kamerą, że będziesz płakać, bo biedne pacjenty, że przychodnia zamknięta
7. Usłysz, od dziennikarza, żeby nie ryczeć tylko otworzyć przychodnię i tyrać
8. Zacznij się jąkać i nie wiedz co powiedzieć
9. Narzekaj na małe zarobki i nieludzkie warunki pracy
10. Okryj się szczelniej futrem, bo piździ.
11. Wyjdź na pazerno #!$%@? przez któro na SORach majo teraz #!$%@?
12. ??????????


#coolstory #rozowepaski #poz #tvn24
  • 30
@Kelemele: NFZ jest #!$%@? sam w sobie, ale ci pseudolekarze nie lepsi. Powiedz mojemu dziadkowi (lvl 86), który u swojego lekarza rodzinnego bywał często, bo ze zdrowiem kiepsko oraz mojej niepełnosprawnej babci (lvl 83), która wymaga pomocy lekarskiej, że lekarze są tacy biedni. Nie zrozum mnie źle, nie krytykuję ich za to, że walczą o swoje tylko za to, że robią to kosztem pacjentów, którym mieli pomagać, czego najwyraźniej nie nauczono
@Vorland: ty nie wiesz co piszesz baranie, moja matka jest lekarzem i jak ja chodzilem do gimbazy to ona jeszcze sie doksztalcala, a urodzila mnie konczac studia! 20 lat nauki i teraz pracuje 6x w tygodniu od 7 do 19 w 3 miejscach i minimum raz w tygodniu dyzur 24h w szpitalu i stac ja na to by utrzymac siebie mojego niepracujacego ojca brata i dom, ale auto na przyklad to
@Horbi: uderz w stół, a nożyce się odezwa. Bardziej się opłaca szpitalom zatrudniać za te same kasę Ukraińców bo oni przynajmniej się do pracy przykładają. Lekarzy brakuje i nie cierpią na bezrobocie.