Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo mirko pełne jest kuców, więc może oni pomogą mi zrozumieć... DLACZEGO????? Chlopaki, poważnie, dlaczego sobie to robicie? Że ładne to? Męskie? Stylowe? NIE NIE NIE. Ja jako przedstawicielka płci przeciwnej mówię Wam, że dla mnie (i dla większości chociaż z pewnością nie wszystkich) kobiet na tej planecie kuc jest czymś aseksualnym. Osobiście wręcz odrzuca mnie od kuców. Podrywał mnie kiedyś taki chłopak. Miły chłopak, wrażliwy, uczuciowy, przesymapatyczny, dlatego nie chciałam go zranić odrzucając jego zaloty, które wskazywały na to, że po prostu się podkochiwał. Co miałam mu powiedzieć? "Masz zerowe szanse, bo masz kuca?". Nic nie poradzę na to, że mój mózg krzyczy "uciekaj!". Lubiłam go, ale kuc dla mnie wyklucza chłopaka na starcie. Myślę, że #popularnaopinia i wiem, że jest wiele osób, które mnie popierają. Ale wytłumaczcie mi w czym chłopakowi służy kuc? I wszystkie różowe paski, które myślą tak jak ja. Jednoczmy się i napiszcie co o tym sądzicie, może dzięki temu jakiś Mirek zejdzie na dobrą drogę i zetnie kuca. Chłopaki, wraz z Nowym Rokiem zmieńcie coś w swoim życiu, może warto sprobować? Przecież jeśli będzie coś nie tak to włosy odrosną. Zachęcam do poddania się zabiegowi #dekucing i wrzucanie pod ten tag dowodów na swoje nawrócenie.
  • 141
Jeśli mężczyzna chce mieć "kuca" to zapuszcza włosy i mało go obchodzi zdanie innych.


@nbzwdsdzbcps: A jak chce mieć psitę to ucina jajka. To nie zawsze działa wg tego schematu - zresztą jak widzimy na co dzień - w tym przypadku praktycznie nie działa, bo w większości ci menszczyzni co to chcą mieć tego kuca na to zaszczytne miano nie do końca zasługują. Zresztą mówimy o kwestiach estetycznych gdzie kuc niemal
@RivaTnT90: ale żeby ten kuc nie wyglądał obleśnie, żeby wyglądał tak, żeby ludzie nie brzydzili się stać obok takiego czlowieka w autobusie to jednak trzeba poświęcić mu dużo więcej czasu. Bo to sie dłużej myje, dłużej suszy, o to trzeba dbać, na dlugie włosy nie wystarczy szampon. To trzeba pielęgnować.


@pani_koralgol: Niekoniecznie. Nie korzystam z odżywek, nie suszę włosów suszarką (bo mi się nie chce), na fryzjera pieniędzy nie wydaję
a.....k - > @RivaTnT90: ale żeby ten kuc nie wyglądał obleśnie, żeby wyglądał tak, że...

źródło: comment_Kif1AgtPwqrwNSVTcXRdk0PqAwCSD0iT.jpg

Pobierz
@pani_koralgol:

Podrywał mnie kiedyś taki chłopak. Miły chłopak, wrażliwy, uczuciowy, przesymapatyczny, dlatego nie chciałam go zranić odrzucając jego zaloty, które wskazywały na to, że po prostu się podkochiwał. Co miałam mu powiedzieć? "Masz zerowe szanse, bo masz kuca?". Nic nie poradzę na to, że mój mózg krzyczy "uciekaj!". Lubiłam go, ale kuc dla mnie wyklucza chłopaka na starcie


To trzeba było mu powiedzieć to prosto w twarz, a nie bawić się
@Sepang: Zacznijmy od tego ze mieszka na drugim końcu Polski. Gdybym powiedziała mu wprost byłoby to chamskie. Porozmawiałam z nim i wyjaśniłam, że po prostu nie szukam chlopaka, tym bardziej związku na odległość.
@pani_koralgol: Aż się podłączę do tematu, jako były już kuc. Bycie kucem to element metalowej subkultury. Nie znam osoby, która by słuchała metalu aktywnie poprzez jeżdżenie na koncerty i choć raz nie miały długich włosów. To coś jak dresy u dresów, rurki u pedałów itd. Każdy spotkany na metalowym koncercie powie Ci, że był kiedyś kucem.

Inna sprawa, że długie włosy pasują przeważnie tylko wtedy kiedy ma się posturę wyrzeźbionego w
@pani_koralgol: Każdy nosi się jak lubi. Nawet nie wiem czy tzw. "kuc" to określenie na chłopaka z długimi włosami ogólnie czy tylko tych, co non stop mają związane włosy w kucyk. Jeżeli ogólnie chodzi o długie włosy u chłopaka to często widzę zadbane (takie, że WOW) lub co najmniej dobrze wyglądające (chociaż widać, że możnaby było zadbać o nie nieco bardziej - ale tak samo jest u dziewczyn). Jeżeli chodzi o